אהב את זה או עזוב אותו: התיק החדש הראשון של בלנסיאגה מהמעצבת Demna Gvesalia

Demna Gvasalia, אחד המייסדים המשותפים של ווטמנטים של מותג אופנה סופר-פופולרי ומנהל קריאייטיב חדש של Balenciaga, היה משהו מכרטיס פראי של תיקים פראי כאשר הוכרז על מינויו למותג הצרפתי לפני חודשים. Gvasalia הוא צעיר ווטמנטים הוא חדש יחסית, והמותג מתמקד בלבוש ונעליים מוכנות ומעולם לא ייצר תיק יד. Balenciaga הוא מותג שהרקורד שלו בקרב הקונים מבוסס בעיקר על התיקים שלו, ולכן היינו מעוניינים מאוד לראות מה, אם בכלל, היה צץ בידי הדוגמניות במהלך מופע המסלול הראשון של בלנסיאגה של Gvasalia.

התשובה הייתה אידיאלית בהתאם לריפים המתקדמים על מוצרי צריכה לא יקרים ש- Vetements התפרסמו בהם; הפעם, ההשראה של תיק Balenciaga Bazar הייתה תיקי הניילון הזולים והקלים ששימשו את ניו יורקים כדי לסחוב עומסים גדולים ברגל (ולמען האמת, המשמשים לעתים קרובות על ידי אספני פחית ואוכלוסיית חסרי הבית בעיר). בין אם אתה מוצא את הגרסה המתקדמת יצירתית או טעימה בספק, כנראה תלוי אם אתה נכנס לווטמנטים אסתטיים בכללותו.

כך או כך, שני גדלים קטנים יותר של התיק הפכו לזמינים באתר המותג, הן בעור זירה מפוספס, שהוא התייחסות חזותית מילולית הרבה יותר להשראת התיקים, וגם נאפה בצבע מוצק, שמגדיל את העניינים לא מעט ו הגדולים ביותר עדיין לא זמינים, אך התבונן בגרסאות הקטנות יותר למטה ויידע אותנו אם אתה מקבל את מה שמכרו של בלנסיאגה. אם כן, בדוק את קו הצבעים והגדלים המלאים באמצעות בלנסיאגה.

Balenciaga Bazar Cuyer M Tote
1,645 דולר באמצעות בלנסיאגה

קונה Balenciaga Bazar S
1,265 דולר באמצעות בלנסיאגה

קונה Balenciaga Bazar S
1,495 דולר באמצעות בלנסיאגה

Leave a Reply

Your email address will not be published.