אני לגמרי אובססיבי לתיק הבלתי מעשי הזה

יש חלק ממני שחנויות ללא גבולות, תקציב בראש או מראית עין של המציאות מעת לעת. למזלי, החלק הזה ממני הוא האלטר-אגו המיסטי שלי, שיוצא רק מדי פעם, אך לעיתים רחוקות מושך את ההדק (באותה תקופה קניתי תיק גוצ’י בכרטיס האשראי שלי כשהייתי בן 22 ונשבר, לא עמדתי ). לרוע המזל מבחינתי, לאלטר-אגו, בואו נקרא לה לבסדי וונדי, יש לי מוח משלה, והיא מציבה הרבה, אני מתכוונת להרבה רעיונות שטנים בראש.

לאחרונה וונדי יצאה לשחק כשהיא שכנעה אותי שאני צריכה את התיק הזה. רך כרית עם גזירה מתנשאת בגוון המושלם ביותר של לילך מקסים, חשבתי שאני צריך את התיק הזה כמו שאני צריך את האוויר שאני נושם. למען האמת, בזבוז וונדי עדיין חושבת שהיא זקוקה לתיק הזה, אך למרבה המזל, אני מוכן לשכנע אותה אחרת. עם זאת, זה לא מונע ממני לרצות את זה.

תיק הלולו של סנט לורן הוא אחת הצלליות הפופולריות ביותר של המותג, המופיעות במגוון רחב של גדלים, צבעים וחומרים. לסתיו/חורף 2021, הפוח של לולו הוחלף מחדש בגזירה רכה, והוא פשוט מושלם לעונה. ראינו שקיות שורלינג שנה אחר שנה, אבל סנט לורן לקח את זה צעד אחד קדימה, והתאמן את הלולו בגוונים מדהימים של נייטרלים ורודים, ירוקים, סגולים וקלאסיים לסתיו. עם זאת, התאהבתי בפוחית ​​Loulou Shearling בזכות גרסת הלבנדר הזו.

סן לורן שורלינג לולו פוח
דרך net-a-porter

2,990 דולר

ככל שהוספתי יותר ויותר צבע לארון הבגדים שלי, השתענתי ברעיון להוסיף גם תיקים צבעוניים, ועל עקבי הרכישה האחרונה שלי, אני עדיין רוצה להוסיף תיק סגול מסוג כלשהו לסיבוב שלי. מאז המגיפה הבנתי כמה אני מרגישה יותר מאושרת ללבוש צבע יותר ומתנסת במראה שלי יותר ויותר. הסגנון שלי תמיד היה יותר בצד הנייטרלי, שילוב של טרנדי וקלאסי עם פלייר הוא איך הייתי מתאר בצורה הטובה ביותר את הסגנון שלי. זה לא השתנה הרבה, אבל ניסויים בצבע רב יותר היה מרגש באופן מרענן, והתיק הזה צורח בדיוק את זה … כיף! מעוצב באיטליה, הוא עשוי מגזירה מפוארת בגימור מרופד ועליו חומרת ה- YSL האיקונית.

האופנה אמורה להיות מרגשת ומהנה. תיקים מביאים לנו במיוחד שמחה כל כך הרבה (זו הסיבה שרבים מאיתנו ממשיכים לקנות ולאהוב תיקי מעצבים), וכשראיתי את התיק הזה הרגשתי שוב את הגעגוע העז הזה. ככל שידוע לי סביר להניח שלא אקנה את התיק הזה, מרגיש שהשיוך המוכר הזה מזכיר לי מדוע אני כל כך אוהב תיקים אפילו, אחרי כל השנים האלה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.