מתנות התומכות בחברות קטנות ביום האם הזה

יום האם הזה ללא ספק יהיו שונות בהרבה מעבר השנה עבור אמהות רבות. כאשר רובנו עדיין בבית ולא עוזבים את הבית לעיתים קרובות, זו תהיה ארוחת בוקר במיטה ותתמרק סוג של יום האם, ולגבי רבים זה מרמז על כך שנפרד מחלק ממשפחתך. למרות שאני מרגיש מותש במיוחד בדרכים שונות מאשר הטיפוסי המותש מכל מה שקורה, אני סופר את הברכות שלי מדי יום שאנחנו בריאים ומסוגלים לבלות את הזמן הזה כמשפחה. ימי לא מלאים בפרויקטים של אמנות אידיאלית באינסטגרם ובארגון ביתי מדהים, למעשה, הם כאוטיים ומבולגנים. אבל כשמילי ניגשת אלי ואומרת “אני אוהבת אותך כל כך הרבה אמא” ווהן רץ אליי בזרועותיו הגיעו לחיפוש אהבה בזמן שהוא צועק “אמא”, אני נזכר במהירות במה שרבים חשובים.

הזן הכספי רב עומד בפני מרמז כי יום האם הזה יתמלא במתנה פחות מהותית, וזה לגמרי בסדר! זה בסדר שנבלה יום לזכור כמה אנו חיוניים לילדים שלנו, כמה אהבה אנו מסוגלים לתת ולקבל ולהתמקד בטובה בחיינו. האהבה והחיבור שיש לנו מהמשפחות שלנו הוא מה שהכי חשוב.

אם אתה מסוגל לעשות קניות השנה למשהו, רציתי לשתף פריטים מחברות קטנות שבוודאי יכול להשתמש בתמיכה שלך בשלב זה! (לא כללתי תיקים בסיבוב הזה, מכיוון שיש לי פוסט מעמיק הרבה יותר על מותגים קטנים יותר ומגיעים בעבודות בשבילך). רבים מהחברות הללו הן נשים מבוססות ומנהלות גם כן, וזה פלוס נוסף. אם המשפחה שלך חושבת על פרחים, תמכו בפרחים הקטנים והמקומיים שלכם, מכיוון שהם יכולים להשתמש בחברה בצורה הטובה ביותר גם כן. בשלב זה, תמיכה בקהילות שלנו זה משהו שיעזור לאט לאט, וזה דבר קטן שמשמעותו הרבה על העסקים האלה.

התפקיד של להיות אם הוא אחד מלא בתגמולים שמעולם לא ידעתי שקיימים, ואני אסיר תודה לנצח שיש לי את הילדים שלי ולד. וכשזה נוגע לאמהות, למדתי מהטוב ביותר – אמי פשוט מנסרת: נפלאה. אמהות מרוצות של יום האם!

מאת Chari
חנות מאת תכשיטים של Chari
מאז ששיתפתי סרטונים באינסטגרם, הוצפתי בשאלות לגבי השרשראות שלי שאני לובש מדי יום. האחד הוא עם שמו של ווהן, המרוחק באותיות זהב, שלעיתים רחוקות אני מסיר (זהו קישור לשרשרת שיש לי). זה מצד צ’רי והיא הידועה בשם שרשראותיה. אם אתה רוצה שרשרת בהתאמה אישית, שלא תגיע בזמן ליום האם, אך אתה עדיין יכול לרכוש בפריטים מלאי פלוס, מתנה מאוחרת המותאמת אישית היא עדיין מתנה נהדרת. אפילו טוב יותר הוא שארי מספקת לקוראים שלנו 15% הנחה. השתמש ב- PurneBlog קוד בקופה כדי לקבל 15% הנחה על ההזמנה שלך!

בגדי Feat
חנות בגדים כאן
אם אמך אוהבת להישאר בנוח (אמי קרה בפלורידה כשהיא פוגעת בשנות ה -70), סווטשירט או קפוצ’ון רכים עשויים להיות המתנה האידיאלית. כשכולנו מבלים הרבה יותר זמן בבית מאי פעם, הנוחות חיונית (עם זאת, אני טוענת שנוחות צריכה להיות תמיד המפתח). מעדתי על המותג הזה והם טוענים שיש להם את הקפוצ’ונים הרכים ביותר אי פעם עם תערובת שמיכת החתימה שלהם. קראתי ביקורות, התקרבתי לתמונות ומסכימה שזה נראה רך במיוחד. בגלל זה יש לי רכישה שתגיע. אני אדווח בחזרה מהנוחות של קפוצ’ון Bliss בקרוב.

פריטי רקמה של Brynn & Co
קנו את המבחר כאן
אם אמך אוהבת לרקום, יתכן שיש לה הרבה יותר זמן על הידיים שלה עכשיו כדי להשלים כמה פרויקטים. מצאתי את Brynn & Co באינסטגרם ואוהב הכל מהדפוסים והערכות שהם מוכרים למספריים החביבים. אני לא זורק ובוודאי שאין לי זמן לקחת את זה עכשיו (זה לא אפשרות אלי ולד), אבל אני אוהב את זה כמתנה לאמהות שכן! הם גם מספקים 20% הנחה על כל דפוסי הרקמה עד סוף מאי עם קוד: StayHomeClub.

עוגיות בהתאמה אישית של Peapods
שלח לה אינסטגרם DM להזמנה
קריסטי הייתה חברה ותיקה ב- The Perseforum, ובנוסף השתמשתי בה להכנת עוגיות לילדים שלי כמו גם לפרויקטים מיוחדים! היא תעבוד איתך כדי ליצור מגוון מותאם אישית לבחירתך והעוגיות לא נראות רק יפות, אבל הן טועמות מדהימות. לא היה לי שום בעיה כמו שהיא ארזה את העוגיות שלה גם בשבילי, ועל כל מסיבה שהשתמשנו בה, זו הייתה שיחת האירוע!

סחורות ביתיות של מיננה
קנו את כל הפריטים כאן
אחת הדרכים הקלות ביותר להחליף דברים ברחבי הבית שלך מבלי לעבור על הסיפון, הן כריות או מצעים חדשים. מצאתי את מינה שמייצרת מוצרים ביתיים מיוצרים אתיים המיוצרים בטכניקות קונבנציונאליות. עיינתי בכיסוי השמיכה הזה שנעשה על ידי אורגי נול דוושות במקסיקו.

מחזיק נרות Aglow
קנה או התאם אישית את הרכישה שלך כאן
משפיע שאני עוקב אחריה, רייצ’ל פרקל, היה נרות אלה למסיבת יום ההולדת של בתה בסוף השבוע, והתלהבתי מהם! זהו בסיס עץ קל אך מסוגנן שמחזיק פמוטים מחודדים ארוכים (צביעהוגודל ניתן לבחור על ידך!). אני אוהב את זה כדרך להביא הנאה לביתך, וקשת נרות תביא לכל אם קצת אושר ושמחה נחוצים.

Leave a Reply

Your email address will not be published.