אתה יכול לרכוש את תיקי מעגל הסתיו של מאמן היישר מהמסלול עכשיו

העיתוי של שבוע האופנה לא חופף את הרצון של אנשים עכשיו, לרכוש עכשיו וללבוש עכשיו. אבל לפני שנים רבות, שבוע האופנה היה בסך הכל אזכור או סיפור עלילתי בתוכניות האהובות עלינו, בלי להציץ אמיתי לאיך זה עבור מי שמציג ומגיע. מהיר קדימה לבלוגרים ואינסטגרם והנוף השתנה. המותגים המוכשרים שהבינו שהצרכן יראו הכל באופן מיידי אך צריכים לחכות למעלה מחצי שנה לרכוש, עשו משהו כדי לשנות את המשחק: הם סיפקו Select See Now, לרכוש פריטים עכשיו.

מאמן עשה זאת כבר כמה עונות בהנחייתו של סטיוארט ווברס ופעמים רבות התיקים שהוא משחרר ישר מהמסלול הנמכר. אתמול בניו יורק, המאמן הציג את קולקציית סתיו 2020 והכי טוב לאחר המופע המותג הוציא קומץ תיקים חדשים הזמינים לרכישה כעת. המותג נשאר נכון לשורשיו בניו יורק, ומציג תיקי מעגל מאמנים, עם כל אחד מהם הדפס בהשראת סצנת האמנות של העיר ניו יורק במרכז העיר ניו יורק.

אמרתי את זה בעבר, אבל אני חושב שתיקים עגולים הם אחד הגיבורים שלא הושלמו בעולם התיקים. הצורה נפוצה בחיי היומיום שלנו, אך נדירה בעולם התיקים, מה שהופך אותה למובחנת ומעניינת. קוטר התיק מאפשר נשיאה הרבה יותר ממה שהייתם מצפים. כל אחד מהתיקים הללו מעוצב מהעור המוטבע של המאמן ומציע כיס הצמד פנימי. לרצועה הניתנת לניתוק יש ירידה של 21.5 ″ המאפשרת ללבוש או חוצה גוף. באשר לממדים, התיקים האלה הם 7 ″ (l) x 7 ″ (H) x 2 1/4 ″ (W), שצריך להתאים לאייפון שלך, אפילו מקסימום (אם כי לא היה לי את התיק באופן אישי לְאַשֵׁר). כמה מהסגנונות כבר אזלו, כך שאם אתה רוצה להביא לאחד מהתיקים האלה חם מהמסלול, עשה זאת במהירות.

חנות תיקי מעגל מאמנים עכשיו.

Leave a Reply

Your email address will not be published.