הניאונואה האהוב של לואי ויטון בדיוק צנח במונוגרמה אמפרינט

עבור אנשים רבים של ארנק, האביב מייצג מחזור בארונות הבגדים שלהם. התחלה חדשה זו מרמזת בדרך כלל לחפור עמוק בארונות שלנו ולהביא תיקים שלא השתמשנו בהם חודשים, וכל הזמן זה מאפשר לנו להעריך מחדש את מה שאנחנו מרגישים שאנחנו צריכים לשמור ומה יכולנו אולי להיפרד ממנו. בשנת 2020, מכירת תיקים הפכה לנפוצה בהרבה מתמיד, ובזמנים הלא בטוחים האלה יש לי תחושה שאנשים רבים יצטרכו למכור ו/או להעריך מחדש את האוספים שלהם לפני שרוכשים משהו חדש. השינוי בעונות הוא הזמן האידיאלי לעשות זאת.

עבור אוהבי תיקים, עונה חדשה מרמזת גם על יבול חדש לגמרי של ארנקים לתאווה, והיום יש לנו פינוק עבורך. למרות שהתיק הזה לא בדיוק חדש כשלעצמו (הוא היה סביב הבלוק מעט), זהו איטרציה חדשה של אחד התיקים הפופולריים הרבים של לואי ויטון. ה- Néonoe הוצג זה עתה, ובמקרים מסוימים, הוצג זה עתה במונוגרמה מרהיבה.

נכון לעכשיו הגרסה החדשה של ה- Néonoé זמינה בגודל MM בלבד, ולא ב- BB, ב- Noir, Creme and Marine. זה מעוצב מעור אמפריינט רך וגמיש וגמיש, שמביא קצה אולטרה-שקט ומתוחכם לתיק הדלי הקלאסי של Néonoé MM. הניאונואה חביב על מעריצים מסיבות רבות-זה לא רק טרנדי ומגמה, אלא שהוא קל מאוד ללבוש עם גופו הקל והצללית המחמיאה, את התיק ניתן ללבוש גוף צולב, על ההופעה או לשאת ביד דרך הידית העליונה של התיק. ה- Néonoé החדש צץ ברשת ב -13 במרץ בהשקה בלעדית מראש, והוא אמור לפגוע בחנויות (אם הן פתוחות!) ב- 27 במרץ. המחיר הקמעונאי הנוכחי הוא 2,570 דולר, אך זה יכול להשתנות בעקבות ההשקה לפני כן, כפי שראינו מההשקה האחרה.

רכוש עכשיו

Leave a Reply

Your email address will not be published.