7 מבטים אני רוצה ללבוש את הטוב ביותר עכשיו משבוע האופנה של BCBGMAXAZRIA 2013

שבוע האופנה של ניו יורק החל רשמית, כמו גם כבר קיבלתי כמה מופעים תחת החגורה שלי. יש אוספים שנמצאים לי זה מזה, כמו גם שנביא לך חדשות מהאוהלים לאורך כל השבוע. אני תמיד מסתכל קדימה למופע BCBGMaxaZria ספציפי מכיוון שאני נוח כמו גם מכיר את המראה של המותג, אולם מקס כמו גם לובוב יש שיטה להישאר נאמנה למותג תוך כדי להמציא את עצמם מחדש בכל עונה.

BCBGMAXAZRIA סתיו 2013 עשוי להיות האוסף המועדף עלי עד כה, בעיקר מכיוון שאני ממש מרגיש שזה הפיק אותי במיוחד. המוטיבציה הגיעה מעיצוב איסטנבול בשילוב עם סגנון הבוהו של הצוענים של דרום אירופה, יחד עם יצירות אמנות של האמן העכשווי פיל פרוסט. התוצאה הסופית היא תערובת אקלקטית של בגדי ילדה מגניבים לבישים עם נגיעות טורקיות, למעשה מכוונות כפיות קשמיר בכל דגם. ממגפי עור בגובה הירך ועד מעילים גדולים ועד שמלות, האישה שאוהבת לשמוט במגמה אולם נשארת נוחה הייתה בראש כאשר אוסף זה תוכנן.

היה קשה לצמצם מכיוון שאני רוצה ללבוש מעל 90% מהאוסף, אולם ממש כאן הם 7 מבטים מהמופע שאני רוצה ללבוש הכי טוב עכשיו.

שמלת הדפס אינדיגו כמו גם פארק חיל הים
אני אוהב את שמלת המשי של טלאי הדפס אינדיגו, עם זאת, חשוב מכך, הפארק המרופד של חיל הים נראה טרנדי מאוד כמו גם נוח. כדי לספק את הלבוש מעט סאס, הצג עצירת מגפיים גבוהים בירך שחור כמו גם כפה פחם שהושלמה מההרכב. זה היה המראה הפותח, כמו גם מהרגע הזה, הייתי מכור.

שמלת הדפס שחיקה משי עם פארק שחור
זה יכול להיות המראה המועדף עלי מהאוסף; זה כל כך לביש כמו גם אותי שאני רוצה להגיע למסך כמו גם למשוך כל חתיכה ללבוש עכשיו. שמלת הדפס שחיקה של משי אינדיגו, בשילוב עם ניילון פארק השחור, אידיאלית ללבוש יומיומי, אולם למגף הירך הלטאה השחורה, כמו גם כפת קשמיר חיל הים באמת מגבירה את המראה.

שמלת הדפסת קרפ משי משולבת כמו גם מעיל בייסבול חיל הים
ז’קט העור הזה הוא כל דבר – ספורטיבי, אולם עם נגיעות נשות. שמלת הדפסה אחת שחורה אחת כמו גם חיל הים משולבת מבטחת את המראה. התבנית ממשיכה במגפיים גבוהים בירך כמו גם בכפת קשמיר.

סווטשירט קצוץ קצוץ עם אפוד פרווה משולב
המראה הזה הוא בננות, B-A-N-A-N-A-S. תקשור רייצ’ל זואי, אפוד פרווה משולב שחור/טלק ארוך מאוד מקזז בסווטשירט קשמיר נוח למראה שמלת משמרת.

עליון טרפז עור פורט כמו גם חצאית קו A
לוקח עור לשלב הבא, החלק העליון החתוך בלייזר כמו גם חצאית הם אופנתיים מאוד, כמו גם אני אוהב שהאדום/חום העמוק משותף עם מגפיים שחורים כמו גם ינקל מעולה.

סווטשירט של קשמיר מוקה עם קייפ קצוץ עור זית
אני עוסק בשכבות, bcbgmaxazria מראה לך בדיוק איך לעשות את זה טוב. אני לא מבין שאולי אוכל לסלק את זה, עם זאת אני רוצה לנסות נואשות. מהשמלה כנקודת המוצא, לסוודר קשמיר, לחזייה יתר על המידה, ועד הכף הקצוץ בעור, אני חופר את ההרכב הזה.

מעיל בייסבול עור טלק עם שמלת משמרת קרפ גב סאטן
אני אוהב אנסמבל לבן בעונת חורף, כמו גם זה הכי טוב בסמטה שלי, עם ידית לוקס ז’קט בייסבול כמו גם שמלת משמרת משי נשית. יתר על כן, אני מעריץ את מגפי הירך של טופי-מזזין טופי, כמו גם את כפת הכשבים של שנהב.

Leave a Reply

Your email address will not be published.