אני באמת אוהב את אוסף פראדה פלואו

רבים מכם מבינים שאני ילדה פראדה, כמו גם לאחרונה (בעצם די בגלל שהיה לי מילי), התיק שלי הוא תיק ניילון של פראדה. אני נצרך עם זה. אני אורז את התיק עם כל כך הרבה שטויות שאני מבטיח שאצטרך שאצטרך, אז האמת שהתיק קל הוא אידיאלי, ובנוסף זה פשוט לשמור על ניקיון. בכנות, אני פשוט אוהב את זה.

אם ראית את מופע מסלול הסתיו של המותג, כבר הבנתם שקיות בהירות של ניאון מגיעות מפראדה, כמו גם קולקציית פראדה פלואו זה עתה פגעה בחנויות. אם אתה חובב ניילון פראדה כמו שאני גם רוצה להוסיף קצת צבע, זה הקולקציה שמאפשרת לך לעשות זאת. אמנדה שיתפה כמה תמונות של סלבס מביאות את התיקים האלה מחוץ לפריס הוט קוטור שבוע מוקדם יותר היום, כמו גם באמת, אני אוהב את הפשטות של הסגנון המשויך לצבעים האטרקטיביים.

יש כמה אפשרויות: תיק גדול מרופד, תרמיל כתף אחת, שני גדלים של מצמדי כיס, וכמובן שקית חגורה. האפשרות שלי היא מצמד הניילון המרופד של פראדה בינוני. התיק הזה גדול ממה שהיית מאמין (אם כי אם הם היו מספקים כיסים קטנים יותר, הייתי מגרד את הטובים ביותר כמו להדביק בתיקים שלי לארגון), כמו גם יש גודל גדול עוד יותר. בלה חדיד נמצאה עם התרמיל כמו גם זה נראה מאוד מדהים עליה, עם זאת אני באמת מאמין שהקו הזה פנטסטי לנשיאה יומית. עליכם לבחור את הבחירה הטובה ביותר עבורכם, כמו גם לבדוק את הממדים – המגוון הזה הוא כמו המראה הצדדית שלכם, בכך שהאובייקטים קרובים/גדולים יותר מכפי שהם מופיעים. אתה יכול לגלות אותי עם אחד המצמדים האלה בקרוב, אני באמת חופר אותם. עולה מגוון מ- 895- $ 1495 $ דרך Prada.com כמו גם Shop Prada באתר nordstrom.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.