אודה לאייקון של ילדותי: ארנק הבד העסיסי של קוטור טרי

הוא 2004 – אתה מיישם בו זמנית שפתון ורוד נוצץ מצינור עסיסי תוך כדי עדכון 8 המובילים שלך ב- MySpace. השיר החדש של בריטני ספירס משחק רעיל ברקע ואתה חושב על מה שתלבש כדי לראות את הסרט החדש של לינדזי לוהן פירושו בנות בהמשך הלילה. אתה מתחיל עם התיק שלך, שהוא כמובן החלק החשוב ביותר בתלבושת שלך, ועובר משם. מדוע כמובן שתסחבו את התיק החביב עליכם: תיק חבית הבד של עסיסי קוטור.

עשיתי הרבה בחירות אופנה מפוקפקות במהלך חיי-מחצאיות ג’ינס נמוכות (וקצרות מדי) ועד מכנסי קטיפה עם כתיבה על הבטן שלי-בדרך כלל אני מגחכת כשאני חושבת על נוער וקייטלין לפני העשרה. ובעוד שרבים מהדברים שלבשתי אני מתפלל לעולם לא יחזור לסגנון – ג’ינס מוריד שאני מדבר איתך – רוב התלבושות שלי אני לא באמת מתחרט. באותה תקופה שלבשתי אותם, הם שימחו אותי וכילד הייתי מאוד ביישן ומופנם. השתמשתי באופנה ובתלבושות שלי כדרך לבטא את עצמי, אך גם כדרך להתייחס לבני גילי, והרבה לפני שדיור, לואי ויטון ואפילו המאמן היו ברשימת המשאלות שלי היה תיק אחד שמעולם לא עזב את הצד שלי.

קיבלתי תיק אמר כמתנה משותפת מאחי ואחותי לחג המולד כשהייתי בחטיבת הביניים. רציתי את זה כל כך רע והתחננתי על אחיי הגדולים לזה. אם הזיכרון משרת אותי, העברתי אותם עד כדי כך שהתיק אפילו לא היה הפתעה כשפתחתי אותו בבוקר חג המולד. ובכל זאת הייתי ביראת כבוד כשפתחתי את החבילה ויכולתי סוף סוף להניח יד על התינוק החדש שלי בכל תהילת הבד שלה, רצועת השרשרת המדהימה ו’ג’יי ‘גדולה באופן מגונה.

איכשהו כשאני מדבר על התיקים הראשונים שלי אני שוכח ממנה-האהבה האמיתית הראשונה שלי, אבל אני מסתכל אחורה על התיק הזה עם זיכרונות חביבים של ימים נטולי דאגה ותמימות נעורי. למרבה הצער נפטרתי מזה מזמן, לאחר שהשליך אותו בצד לטובת תיק המאמן הראשון שלי ואחריו התיק האוכף של דיור הקטן שלי שנה לאחר מכן. בכל מקום שהיא נמצאת, אני מקווה שהיא שמחה.

Leave a Reply

Your email address will not be published.