שיחה אמיתית: לא לאחרונה תיקים שפורסמו תפסו את ליבי

כמבקר מושבע של Purneblog כמו גם חבר בקהילת Posteforum, אני מבלה זמן רב בבדיקת תיקים. אני תמיד מסתכל קדימה להנאה שאוסף חדש שיצא מביא, את ההתרגשות של תיק חדש פוטנציאלי לאובססיביות. אני אוהב להסתכל עם תמונות כמו גם לדמיין בדיוק איך הייתי מעצב כל עיצוב חדש, החלום בהקיץ על המיקומים שהייתי מביא אותו כמו גם לשלב אותו בחיי. עם זאת, אני צריך להתוודות: לא הרגשתי עמוק כמו לסגנון חדש מזה זמן.

בכל פעם שאוספים חדשים משוחררים, אני “אוי” כמו גם אני “AAAH”, עם זאת אני לא מתחבר. אם אי פעם היית מחובר לתיק, אתה מבין למה אני מתכוון. המעורר את נדודי שינה, הישאר ער כל הלילה עוקב אחר התיק ברשת, מהרהר באובססיביות את תחושת הרכישה שלך הכוללת נפילה כמו בסגנון חדש. גיליתי את עצמי נהנה מפסיביות לתיקים חדשים כמו גם אפילו להתפעל מהם, עם זאת לא הרגשתי את האחיזה המוכרת הזו.

סלין תלת-צבעי זעיר מזוודות
דרך FashionPhile

955 $

במקום זאת, נצרכתי בקניית שוק המכירה מחדש של סגנונות שכבר בבעלותי כמו גם אהבה. זה אולי נראה כמו לבזבז לחלקם. עם כל כך הרבה מעצבים כמו גם סגנונות זמינים, מדוע לרכוש מחדש את אותו התיק בדיוק? אני רואה את זה כבלתי מוחי, מכיוון שאני מבין שהתיק כבר משתלב באסתטיקה שלי כמו גם לאורח החיים. זה גם מסתכם בתוכנית הרבה יותר תקציבית מצפונית, מכיוון שבדרך כלל אני מקבל גרסה שנייה של ארנק אהוב ולא חדש לגמרי בהתחשב בכך שהסגנונות ישנים יותר כמו גם רוויים הרבה יותר בשוק המכירה מחדש. כשאתה רוצה להשיג את התיק החובה הנוכחי, אתה יכול לצפות לשלם תשלום נוסף, או אם יש לך מזל, עלות קמעונאית בבוטיק.

Tote החדש שלי (בעיניי) סלין

התארגנתי לרכוש לולו הקדוש הקדוש השני, מכיוון שהבאתי את שלי ללא הפסקה בקיץ הקרוב. היה לי אפילו שילוב צבעוני בראש, ירוק אמרלד עם גוון אבני חן, עם זאת גורל הארנק היו בעלי תוכניות אחרות עבורי. תוך כדי גלישה באופנה מאוחרת בערב אחד בערב, מעדתי על מזוודות זעירות בצבע תלת-צבעי נושאת במצב כמעט מושלם. הבנתי ללא היסוס שזה יהיה שלי, כמו גם הסתכלתי במקום. התיק מופיע כמו גם הרבה יותר מדהים באופן אישי, כמו גם לא הייתי חובב תיק זה במשך חודשים. אני כבר בעל תיק מזוודות של פנטום, שהוא אחד המועדפים באוסף שלי, אז הייתי כל כך נרגש להוסיף תיק אח לארון הבגדים שלי.

אז מה אתה חושב? האם אתה מגלה את עצמך אוהב עיצובים חדשים, או שאתה הולך על תיקים שכבר עובדים בשבילך?

Leave a Reply

Your email address will not be published.