המזוודות המתגלגלות העל -פופולריות של לואי ויטון פשוט קיבלו מראה חדש לגמרי

זה לא צריך לזעזע אף אחד שיודע את ההיסטוריה של לואי ויטון כי המטען של המותג הוא עדיין חביב פונקציונלי מתמשך של מטיילים יוקרתיים (והרבה מפורסמים גלוביים) העולם – לאחר הכל, החברה החלה על ידי בניית פתרונות נסיעות מותאמים אישית עבור רויאלס ואצולה אירופית. למרבה המזל, אינך צריך להיות בעל תואר משפחתי כדי ליהנות מחדשנות הנסיעות האחרונה של ויטון: המזוודות המתגלגלות של לואי ויטון, שנוצר על ידי המעצב התעשייתי האגדי מארק ניוסון.

למזוודות מתגלגלות יש הרבה בעיות עיצוב, אפילו בקצה הגבוה, אך בין הגדולים ביותר היא שלרוב יש פינוי פנימי לידית הניתנת להרחבה שיוצאת מהחלק העליון, מה שאומר שתכני המזוודה שלך לא יושבים על משטח שטוח בזמן שאתה אורז. ניוסון הרחיב את הידית הניתנת להרחבה כדי להפעיל את הרוחב המלא של המזוודה, מה שאומר שמבנה הפנים שלו יושב בפינות המקרה במקום לאורך אמצע הפנים. זה מעניק למזוודה משטח שטוח לחלוטין פנימה, מה שמקל על האריזה ביעילות. זה סוג הפיתרון הפשוט והמעשי שגורם לכולם לתהות מדוע הם לא חשבו על זה קודם, וזה, אני מניח, איך אתה הופך להיות המעצב התעשייתי המשפיע ביותר על הדור שלך.

העיצוב החדש והקשיח מחויב כגזע נסיעות מהמאה ה -21, והוא מגיע בשני גדלים: 50 ו -55 אינץ ‘. שני הגדלים זמינים בבד מונוגרמה, בד גרפיט דמייר ועור EPI, ו- 55 זמין גם בעור טייגה, VVN פרהד ובד Eclipse Monogram. המחירים מתחילים ב -2,660 דולר עבור הדגם של 50 אינץ ‘באחד הבדים, והם מהווים 5,900 דולר עבור הדגם 55 אינץ’ ב VVN פרה. זה הופך אותם ליקרים פחות ממקרי הגלגול הפופולריים העכשוויים ביותר של LV, Pégase ו- Zephyr, באותם גדלים וחומרים, מה שמבטיח ככל הנראה שתראה הרבה מהעיצוב החדש והמלוטש של ניוזון בטרקלין שדה תעופה בקרבתך בקרוב. אם אתה רוצה להתאים אישית את התיק שלך, גרסאות בד בשני הגדלים זכאיות גם למונוגרמה Mon, שירות ההתאמה האישית של לואי ויטון.

עיין בתמונות הפרומו של התיקים החדשים, כמו גם צילומי פירוט של העיצוב. למידע נוסף דרך לואי ויטון.

Leave a Reply

Your email address will not be published.