המראה פחות: Loewe vs. Furla

תיק של Loewe Amazon, 1760 $ באמצעות התאמות. Furla Camargue Bauletto Satchel, 495 $ באמצעות נורדסטרום.

לא לקחתי הרבה ברק לתיק Loewe Amazona עד שראיתי אחד באופן אישי, אבל בהתחשב בעובדה שעשיתי, ההתעניינות הגבולית-אובססיבית שלי במותג טרם מערענת. העור של Loewe הוא באמת משהו שצריך לחוות אותו כדי להבין; עדיין לא ראיתי תמונה המתארת ​​במדויק את הערעור הבסיסי של אחד התיקים של המותג.

הבעיה, כמובן, היא שלא רק ש- Loewe יקר לאין-כך עבור הצרכן הממוצע, אלא שניסה למצוא את אחד התיקים שלו בחנות הוא חומר התמוטטות נפשית קלות. ראיתי אותם רק שני מקומות: ברגדורף גודמן, שיש בו רק מיקום אחד (ניו יורק), וג’פרי, שיש בו רק שניים (ניו יורק ואטלנטה). באתר המותג יש מסחר אלקטרוני, אך אינו נשלח לארה”ב. אז מה ילדה עם תקציב מוגבל וגישה מוגבלת ל- Loewe? מצא מבט פחות – מה דעתך על ינקת הפורלה קמארג באולטו?

תיק הפורלה חסר את פופ האדום של אמזונה, כמובן, אבל האמזונה מגיעה בהרבה יותר שילובי צבעים, שרבים מהם בעלי ידיות התואמות את שאר הקצוות של העיצוב. צריך גם לומר כי החיתוך F בחזית הפורה מניע אותי מטורף לחלוטין, ואני לא יכול לחשוב מדוע החברה חשבה לעשות את זה יהיה רעיון טוב. אך מלבד הדברים האלה, התווים הסגנוניים של התיק דומים-ינקלים פשוטים עם רוכסן עליון נייטרלי עם פינות מסודרות וקצוות מנוגדים.

תיק של Loewe Amazona, 1760 $ באמצעות משחקים

Furla Camargue Bauletto Satchel, 495 $ באמצעות נורדסטרום

Leave a Reply

Your email address will not be published.