קולקציית שייט 2019 של שאנל עוברת לים הגבוה עם המון תיקים עם נושאים ימיים

אם יש לך תפיסה נחרצת על מה ש- “ימי” מרמז, כשאתה רגיל לאופנה, אז יש לך כבר מושג די נהדר של מה שאתה לגלות בקולקציית שאנל קרוז 2018, שעלה לראשונה בסוף השבוע שעבר בגראנד פאלאס בפריס, בסך הכל עם ספינת קיטור כבדה עגנה על הסט. היו גוונים של שנהב, אדום כמו גם חיל הים, פירוט חבלים, אביזרים בצורת משמרים חיים, וכמובן טון תיקים. זה לא יהיה שאנל אם לא היו המון תיקים.

הערכת אוסף שאנל המבוסס על היתרונות של בן משפחתו מרגיש כמעט ליד הנקודה בשנת 2018; היוקרה המצטברת של שאנל פירושה ששיעור העניין של הלקוח קל יותר לקיים על בסיס עונה לעונה, מה שאיננה מאפשרת לכל סוג של טעויות שגויות גדולות ומתמשכות, מאשר למותג שחסר את שוורי הסגנונות המסורתיים שמבטיחים את עכשוויו של המותג רלוונטיות. (שזה כמעט כל המותגים האחרים.) אני יכול להעלות על הדעת עתיד בו שאנל לא ממש משוחקת היטב בתעשייה, אולם העתיד, אם זה אפילו יקרה, הוא שיטה ארוכה.

וכך, היציאה הגדולה ביותר מהסוג של שאנל קרוז 2019 היא הצגת התיק של שאנל בוי-פופולרי באובר-פופולרי בפרופורציה חדשה, שכיסינו לעומק ביום שישי. הקולקציה גם הראה דגש על תיקי מצב ההבלים הבולטים של המותג, שנראים כאילו הם יתרחבו כקו באוספים הקרובים. מעבר לכך, פרטי התיקים לקחו את הרמזים שלהם מרעיונות מסורתיים מסורתיים, ובמיוחד לה פאוסה-זה היה שמו של הבית החד-פעמי של קוקו שאנל בדרום צרפת. בדוק את התיקים למטה.

[תמונות דרך מסלול ווג, ווג רוסיה כמו גם שאנל]

Leave a Reply

Your email address will not be published.