טיול בפארק עם תיקים נצרים מושלמים למדי של פראדה

אני לא מבין בדיוק מדוע, אולם עד השנה, מעולם לא חשבתי על הרעיון של שימוש או קניית תיק נצרים או קש. אמנם אני לא יכול להצביע על הסיבה המדויקת שמאחורי היחס שלי נגד הוויצרי, אך מה שאני יכול לומר לך הוא שהסגנון שלי אינו מוגזם או נשי סופר, כמו גם בעבר, רוב התיקים בסיווג זה כיבוי אותי עבור הסיבה הזו בלבד. פשוט מעולם לא גיליתי תיק נצרים שמצריך את הסגנון שלי. עד עכשיו – הזן את טוטת פראדה מידולינו. ראיתי לראשונה את הבד הזה כמו גם נשיאות נצרים בשחור כמו גם מייד התאהבתי. אמנם זה בהחלט יפה, אבל זה לא מופרז בצורה מוגזמת, מה שגרם לתבנית לבסוף להרגיש מתאים לסגנון האישי שלי. השחור היה בכושר בצורה חלקה לארון הבגדים הנוכחי שלי כמו גם לאורח החיים, כמו גם אני מגרד להפוך אותו לשלי! עם זאת, אם אתה מנווט לעבר קטעים נשיים יותר, אז פראדה מכוסה אותך בגרסה היפה והסומקת הזו של The Midollino Tote.

כפי שהייתם מצפים מתיק נצרים, הסגנון הזה הוא מובנה במיוחד, כמו גם אם הייתי מספק לו שם בעצמי, הייתי מתקשר אליו תיק ידית עליון יותר ממה שהייתי מתקשר לזה טוטה. זה יחסית בגודל בינוני, כמו גם כשאני מאמין על נשיאה אני מאמין על סגנון גדול ופחות מובנה. אף על פי כן, פנים התיק הזה מרווח יחסית, כמו גם הוא הגודל המושלם לתיק יום, וככל הנראה בדיוק איך היית משתמש בו, אם כי הוא עשוי להיות לבוש למראה מהנה לקיץ לילי, או לבוש עם ג’ינס כמו גם סנדלים. הייתי אפילו לובש את התיק הזה עם שמלת יום נינוחה כמו גם נעלי ספורט. בעיקרון, אני רק רוצה להביא את זה כמו גם את זה רק למשך שארית האביב כמו גם לחודשי הקיץ, כמו גם אם לא הייתי סתם קניתי תיק חדש לגמרי, הייתי מקבל 100% את זה. אני לחלוטין מעריצה את זה.

התיק הזה מושלם לטיול בקיץ, חופשת חוף, פיקניק בפארק … האם אמשיך? התיק הזה הוא גודל מצוין באמת, כמו גם שהוא מובנה להפליא, כמו שאין לו שום סוג של ספק או מרחב להתרחב, הוא מתאים למדי לכל מה שתוכלו לדרישה ליום קיץ. זה עשוי נצרים עם פנים בד כמו גם ידיות כמו גם מבטא בחומרה בגוון זהב. יש ציצית נוצות עור, רפיה כמו גם נשלפת לחלוטין, בנוסף לרצועת כתפיים נשלפת לחלוטין כמו גם מתכווננת לימי הקיץ שלך תוך כדי תנועה. הרוכסן העליון הוא פלוס אחד יותר מצוין, במיוחד כשאתה מקוון בעיר כמו ניו יורק. בפנים יש כיס אחד עם רוכסן, בנוסף לכיס חריץ פנים. מידות כלליות הן 7 ″ L x 10.2 ″ W x 4.5 ″ D. נשיאת פראדה מידולינו מוצעת תמורת 1,490 דולר באמצעות Matchesfashion.com וכן לחנות את כל תיקי פראדה באתר Prada.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.