זוגות מושלמים: גוצ’י במבוק וטיבי מולס

לאחר שראיתי את קולקציית תיקי האביב של גוצ’י 2014, התאהבתי במהירות. עם זאת, כמו שהסקירה המקורית שלנו מזכירה, אני גם דאגתי קצת מהפרקטיות. מזג האוויר בניו יורק לא תמיד לטובת ילדת אופנה; משב רוח אחד ואני הייתי מכה בעובר אורח תמים עם שוליים של קונה שוליים במבוק גוצ’י שלי, שלא לדבר על כך שהפרינג ‘כנראה קצת ארוך לקושי הקטן למדי שלי. למרות הקשיים האלה, אני עדיין אוהב את התיק הזה, וזה מה שהעניק לי השראה לזווג אותו עם פרדות העור המעוטרות של השוקה.

פרדות הן ללא ספק בין מגמות הנעליים הדומיננטיות ביותר לאביב 2014, ופרדות השוקה האלה הן האהובות עלי שראיתי עד כה. החלק העליון של הסנדל הוא מספיק משמעותי כדי להגן על החלק העליון של כף הרגל למופע טוב יותר מאשר פרדות רבות, מה שהופך אותו לאחת הנעליים השימושיות בהרבה מסוגה.

פירוט העץ הוא מגע בלתי צפוי להפליא שעובד היטב כדי לאזן את העקב המעוטר בכבדות, וזה מה שמהר תפס את תשומת ליבי בנעל. עם הפרט הזה ושולי הזמש היוקרים של התיק, זיווג זה הופך את הצמד הבוהמי העליון.

בואו לקרוא על מגמות נעליים ראויות לתאווה, החדשות האחרונות על הנעלה יוקרתית וכל מה שתוכלו לרצות לדעת על הנעלה כל יום ב- Talkshoes!

פרדות עור מקושטות טיבי
495 דולר דרך Net-A-Porter

גוצ’י במבוק זמש זמש משולב
2,500 דולר דרך גוצ’י

Leave a Reply

Your email address will not be published.