מבט מפורט על תיק הקלטות המרופד של בוטגה ונטה

זה מרגיש הרבה יותר זמן, אבל עבר רק קצת יותר משנה מאז שדניאל לי ערך את הופעת הבכורה שלו למסלול הבוטגה ונטה, במהלך עונת סתיו 2019 של שבוע האופנה במילאנו. ההבדל באסתטיקה של המותג הורגש מייד, והעיצובים החדשים של לי התחבקו על ידי עורכים, משפיעים וסלבס כאחד כמעט מייד. נראה כי בן לילה, דניאל לי הפך לשם אופנה ביתי. אם כי כעת כולם מכירים את ההייפ סביב הכיס, שהוצג לאביב 2019 (עוד לפני הופעת הבכורה של המסלול של המעצב), יש עוד תיק IT שמתחרה בפופולריות רבה בימינו. כניסה: תיק הקלטות המרופד של בוטגה ונטה.

תיק הקלטות המרופד הוא טוויסט מהנה ומוזר על אריגת ה- Intrecciato האיקונית של בוטגה ונטה. לי אינו זר לחדשנות, לוקח קודי בית מסוכנים ומדמיין אותם מחדש בצורה מודרנית. הוא התחיל לראשונה באיטרציה ארוגה מוגזמת של קוד הבית הקלאסי לסתיו לפני 2019, תוך שימוש באריגת מקסי המפרשת מחדש על תיקי ענק, טוטס ותיק דש. אנו מכירים כעת את תיק הדש הזה כתיק הקסטה, והיה העונה שלאחר מכן האוהדים התאהבו בסגנון אחותו: תיק הקלטות המרופד. היום אנו עושים צלילה עמוקה לעיצוב הראוי לתאווה להפליא.

תיק הקלטות המרופד ניתן לזיהוי במהירות בזכות עורו הארוג הנפוח והכרית ואבזם משולב זהב מובהק. בעוד שהגרסאות המתובלות נחשקות להפליא, זו גרסאות העור שגונבות את המופע. עור עור הטלה מדהים – זה רך חמאה וגמיש עם ברק קל. אף על פי שתיק הקלטות המרופד זמין רק בגודל אחד, האפשרויות משתנות מנייטרלים מושתקים לצבעים מהנים, כך שאם אתה אוהב את זה יש כנראה גרסה עבורך.

תיק הקסטה המרופד פועל בצד הקטן יותר, מכיוון שרוב הנפח שלו תופס על ידי העור המרופד, מה שהופך את החלל הפנימי לזעק יותר ממה שהוא עשוי להופיע. זה עדיין צד הגון לצרכים היומיומיים שלך אם אתה יכול לייעל את מה שאתה נושא. בפנים יש כיס רוכסן והממדים הכוללים של התיק הם 7 ″ L x 10.2 ″ W x 3.1 ″ D. הרצועה ניתנת להתאמה כך שניתן ללבוש את התיק צולב או מעבר לכתף.

ניתן גם לנתק את הרצועה פנימה, ומאפשר לשאת את הקסטה כמצמד. עם זאת ראוי לציין שזה יפחית ברצינות את יכולת הפנים. תיק הקלטות המרופד מסתיים בסגירה מגנטית, מה שאומר האמת הוא מעט מסובך להפעלה, אז היזהר! זה יכול להיות קשה לפתוח, אך הוא מצליח לשמור על סגירת התיק וחפצי הערך שלך מאובטחים. רכוש את גרסת העור תמורת 2,800 דולר או את גרסת הזמש תמורת 2,700 דולר, שניהם זמינים דרך Bottega Veneta.

Leave a Reply

Your email address will not be published.