ריד קרקוף “משעה את הפעילות”, הוא המותג הגדול והחדש האחרון שנתקל בקושי

בסוף השבוע שעבר, Weak’s Wearde דיווח כי ריד קרקוף ישעה את הפעילות בזמן שחיפוש אחר השקעות חדשות כדי לשמור על הקו על פני הצבע. בעוד שהחדשות עצמה מפתיעה, זה לא מזעזע שמשהו היה בחברה של קרקוף; זהו המותג הצעיר והידוע השלישי בעבר מספר חודשים עד לסגירה באופן חלקי או לחלוטין. יש סיבה לכך: קונים פשוט לא קונים שיווק “מותג סגנון חיים” מוכן.

עם החדשות הללו, קרקוף מצטרף לשורות הלא מעורערות במקצת של C. שאלה כמו גם קייט ספייד ביום שבת; סי. חלקם האמינו שהמותג עשוי לעשות זאת כעסק סיטונאי, אולם הבעלים כריס בורץ ‘בחר לנסות את מזלו במקום אחר. קייט ספייד ביום שבת סגרה את חנויותיה, אולם לעת עתה היא מתכוונת לקבל בית באתר קייט ספייד הקיים כמו גם בחנויות קמעונאיות.

עם שני המותגים הללו, כמו גם עם קרקוף, לפחות חלק מהנושא נראה ברור: לקוחות אופנה חכמים באותה מידה לרכוש סיפור “מותג סגנון חיים” מוכן כאשר המותג כבר לא הוכיח את ערכו כ- כמו כן, ראשית בשיטה כלשהי. מהירות מלאה קדימה לאביזרים, נעליים, תכשיטים, פרנגראנס, מוכנים ללבוש כמו גם ארנקים (ובמקרה של C. וונדר, עיצוב הבית) הוא גם הרבה, בבת אחת, כמו גם כל התפרים הלא נעימים של מופע פרסום אופנה. הלקוח מכיר בכך שמציעים לה משהו כמו גם פשוט לא מבין מדוע עליה אכפת לה, כמו גם מותגים עושים משימה לא טובה להוכיח את המקרה שלהם.

בקצה ההפוך של הספקטרום, יש לנו סיפורי הצלחה צעירים כמו מנסור גבריאל, אדי פרקר כמו גם שארלוט אולימפיה. שלושתם התחילו עם קו מוצרים צרים במיוחד (שקיות עור מינימליסטיות בצבעים ניטרליים, מצמדי אקריליים בהירים כמו גם הנעלה גחמנית, בהתאמה), כמו גם כאשר הלקוחות הגיבו בחיוב, אז כל מותג החל להאריך את טווח ההגעה שלו בהשג דרכים מדוקדקות, מתוכננות היטב, די קונבנציונאליות. עד כה, כל מותג עשה משימה חזקה לשמור על מעריציו הראשונים תוך בניית בסיס הלקוחות שלו כמו גם עסקים.

הגישות שננקטו על ידי כל אחת מקבוצות המותגים הללו הן בקצוות מנוגדים של הספקטרום, כמו גם בשלב זה, המנוף של השניים ברור. לקוחות אופנה לא רק יקנו שום דבר שהושם לפניה היה וטרינר אינדיוטרי, סככה איטית יותר ככל הנראה הייתה מניבה עסק בריא יותר, בטווח הארוך. אתה צריך לתת ללקוחות לבוא אליך.

אבל יש קצת תקווה לריד. WWD מדווחת כי עדיין יש מוצר בצינורות כמו גם למרות שהמותג סוגר את חנות שדרת מדיסון בשבועות הקרובים, הוא ימשיך להפעיל את חנות Soho שלו, Woodbury Commons Outlet כמו גם אתר האינטרנט שלה זמן רב ככל האפשר – התקווה היא שהמותג יוכל לגלות השקעות חדשות במהירות כמו גם אז לסחוב לדגם “יוקרה נגיש” יותר. זה שוק שקרקוף מבין היטב, כמנהל החדשני של המאמן, כמו גם כזה שאנו מקווים שהוא יחזור אליו עם מימון חדש בקרוב.

כאשר גם אם קרקוף תקיפה את עצמה כמותג, אנו מקווים שזה יהיה עם גישה נחושה יותר. לקוחות תמיד התלהבו מהתיקים שלו, אם קטע ההערות שלנו הוא כל סוג של אינדיקציה – אנו מקווים שהוא יתחיל שם.

Leave a Reply

Your email address will not be published.