סיכום אירועים: קפה עם טורי בורץ ‘

כשקיבלתי דוא”ל ממגס כמה שבועות אחורה והזמין אותי לאירוע עם טורי בורץ’ (כן, טורי בורץ ‘) קיבלתי מייד. עכשיו, לא היה לי שום מושג למה לצפות, מכיוון שמעולם לא הייתי באירוע אינטימי כל כך, קל וחומר “ארוחת בוקר בלוגר”, כפי שהתייחסו לסופרי הבלוגים בחיבה לז’אנר האירוע. עם זאת התרגשתי בכל זאת, במיוחד מכיוון שקניתי בדיוק זוג טריזים של טורי בורץ ‘, כמו עכשיו היה לי המיקום המושלם ללבוש אותם.

כשהגעתי לאירוע בחנות שחפת במחוז אריזת הבשר, היה מדהים לשוחח עם בלוגרים אחרים, כמו גם אני קשור גם למתמחה בפרסום שחפת בדיוק כמה הערצנו את תיק המסנג’ר של נאשה. שנינו באמת מסתכמים בגמישות כרגע, כמו גם אתה יכול ללבוש את זה כמצמד גדול, כמינימזרים מקופלים או כמסנג’ר גדול שנפרש. אם אתה מעריץ כמו שאנחנו, אתה יכול לאסוף אותו באמצעות ShopBop 395 $.

גולת הכותרת של האירוע הגיעה כאשר טורי בורץ ‘הופיע (לובש את תיק המסנג’ר של נאשה, אתה יכול להאמין!?) כמו גם הובנוב עם כולנו הבלוגרים. היא הסבירה את היצירות המועדפות עליה מהקיץ כמו גם אוספים לפני הנפילה, כמו גם שיתפה את המוטיבציות שלה כמו גם תוכניות לעתיד. למזלם, יש לה תוכניות להתמקד בקו הארנק שלה הבא! כמו כן, היא הזכירה ארנק שהיה ביצירות שנשמעו די מסקרנות: חסימת מצמד העור המפוארת מודפסת עם דפוס באטיק. היא הצהירה כי הקושי הגדול ביותר שלה היה בדיוק כיצד לשלב הדפסים, שהם חלק כה גדול מהקו, בתיקים, אולם תיק הלטאה הזה פשוט מראה בדיוק כמה חדשנות אפשרית. אני נרגש לראות איפה זה מתפתח;

באשר ליצירות הפייב של טורי מהקולקציה, שאני בטוח שאתה סקרן, היא הצביעה על שלוש תיקים שהיא אהבה. הראשון היה הנשיאה המקדימה של חיל הים בגזום חיל הים (אנו נעדכן אותך כאשר הוא מוצע ברשת), המובלט עם סמל משק הבית של אביה, ששופץ כסמל חדש לקו שלה.

הבא היה נשיאה תפור בהירה בהשראת ימי, כמו גם מצמד תפרים תואם, שאותו הצהירה שהיא אוהבת להשתמש בנסיעות- המצמד מביא יסודות כמו ארנק כמו גם דרכון. לבסוף, היא אוהבת את מצמד שרף סקרב (זה עדיין לא מוצע, אולם זה דומה למצמד שרף הדלי). החיסרון במצמד זה הוא שזה די כבד עבור מצמד, אולם להגנתו, זה לא חבט לא צפוי מכיוון שהוא נראה כבד עם כל אותם חיפושיות בחזית (שטעיתי לביצי זהב; אין תגובה).

לבסוף, טורי דיברה על המוטיבציות שלה כמו גם הופתעתי לטובה לגלות שהיא שואבת מוטיבציה ממסעותיה. בדרך כלל, כל אוסף מושפע מטיול ספציפי- למשל, אוסף הקיץ שלה שואב מהטיול שלה לדובאי, כמו גם אוסף הקדם שלה מליכה לוונציה. אני אוהב לטייל, אז זה בבית להיט ספציפי עבורי- עם זאת, יש להודות, די מדהים (בסדר, סופר מרגש) כשטורי החמיא לצמיד הערעור שלי, שם אני מוסיף פניות שונות למקומות שונים שאני מטייל בהם. אז אם אתה נוסע או לא, טורי בורץ ‘היא שיטה פנטסטית להוסיף קצת עולמות לארון הבגדים שלך. כמו גם אני לא יכול לחכות לראות בדיוק איך היא משלבת כמה מאותה השקפת עולם ברחבי העולם בקו הארנק שלה.

PSSSST! תמונות טורי בורץ ‘מיוחדות יותר לבוא … הישאר מעודכן!

Leave a Reply

Your email address will not be published.