פשוט לא מצליחה להשיג מספיק: ג’סיקה סימפסון אוהבת את תיקי המעצבים הענקיים שלה

כולנו רק תוצר של הסביבה שלנו, וג’סיקה סימפסון היא מטקסס, שם הכל (על פי הדיווחים) גדול יותר. ג’סיקה בהחלט מעדיפה שקיות בגודל מסוים, אפילו כאשר תיקים קטנים ומיקרו נותרו אחד הטרנדים המשמעותיים ביותר בשוק. אני לא חושב שאי פעם ראיתי את ג’סיקה סימפסון נושאת תיק קטן מכל ייצור, ואם הייתי עושה זאת, זה באמת היה די צורם. ג’סיקה בדרך כלל הולכת על הגודל המשמעותי ביותר הקיים בכל סגנון מסוים, למרות שיש לה פרט בטיחותי ואבטחה שיישא בשמחה את כל חפצי הערך שלה במידת הצורך.

עם זאת, התבוננתי זמן רב בשקיות הרבות של ג’סיקה סימפסון מהדרך בשנת 2012, והיא למעשה שוכנת בנטייה שלה לתיקים גדולים כל כך מעט. בחירות התיקים הענקיות שלה מעוצבות הן כיום 15% פחות ענקיות מהטוטות הגרגנטיות שהעדיפה לפני 3 או 4 שנים. התקדמות?

תיק חגורת Balenciaga
קנו דרך Balenciaga
הנה ג’סיקה משאירה צילום לצילום בניו יורק עם תיק חגורת בלנסיאגה שחור לבן יפהפה. נראה כי סלבס אחרים לא מעדיפים את התיק הזה כמו שג’סיקה עושה, ואני חושד שגודלה הגדול עשוי להאשים.

Céline כל תיק רך
PAPS מצאה שג’סיקה סוחבת את ה- Céline הדו-גוני הזה של כל התיק הרך באחד הנסיעות השנתיות הרבות שלה ל- LAX עם בעלה אריק ג’ונסון. ג’סיקה אינה אחת לחזרה על תיקים, אפילו בשדה התעופה.

תיק פנדי פיקבו
7,250 דולר דרך ניימן מרקוס
ג’סיקה באמת אוהבת את פנדי פיקבוס החדשה, והיא מחזיקה בכמה מהדגמים האחרונים. כאן היא עוזבת את מלון גריניץ ‘בניו יורק עם גרסת שיער עגל רב-צבעונית מושכת את עין המובטחת עם באג תיק פנדי ירוק, כמובן.

תיק פנדי פיקבו
קנה פנדי דרך Net-A-Porter
וכאן היא עוזבת מלון נוסף במנהטן ברחבי החגים בשנה שעברה עם פנדי פיקבו הרבה יותר צבעוני, המצויד בבאג תיק פנדי שונה לחלוטין.

תיק פנדי פיקבו
4,900 דולר דרך בארני
זוהי צילום עדכני מאוד שלה שנושאת גרסת עור עגל חדשה עם שוט עור ב- JFK. בחדשות האופנה האחרות האחרונות של ג’סיקה סימפסון: היא לובשת לאחרונה כמות לא צפויה של פרווה.

Tote Easy Tote
קנו ג’יבנשי דרך Net-A-Porter
Here’s Jessica heading into Barneys in nyc with a beautiful black leather and suede Givenchy easy Tote. יתכן שהיא רכשה את הפנדי פייקאבו האחרון בטיול הזה ממש.

Lanvin Tassel Tote
1,650 דולר דרך סאקס
ג’סיקה נראית כאן נושאת ציצית עור שחורה מפוארת של ציצית Lanvin בג’ייף. תיק Lanvin זה הוא פייב של שדה תעופה סלב נמוך. אפילו הגשנו את זה כאחד מ -17 הטוטים המושלמים והקלים שלנו לשדה התעופה.

Valentino My Rockstud Tote
$2,995 through Nordstrom
Finally, here’s one last parting shot of Jessica and Eric hand-in-hand at LAX. She has chosen a striped Valentino My Rockstud tote for this particular airport excursion. As you can probably deduce for yourself, this Valentino design is noteworthy for its distinct lack of Rockstuds.

Leave a Reply

Your email address will not be published.