פנדי מתמקד בזוהר ובזוהר של התלבשות לאביב 2022

קים ג’ונס ביסס את חזונו לפנדי, וזה נועז, יפה, נוצץ וזוהר. בתערוכת המסלול של המותג 2022 של המותג בשבוע שעבר, היה ברור שפנדי, בכיוון היצירתי של ג’ונס, מתמקד בהיבטים המהנים יותר של האופנה, טבל בארכיונים שלה כדי להקל על התחייה של הצד השובב של פנדי. הקולקציה בכללותה היא אופנה מודרנית של סטודיו 54-ESQUE, DISCO מתקופת דיסקו.

“האישה שלנו השתחררה קצת – היא יוצאת, מתלבשת. כולנו ננעלו כל כך הרבה זמן שאני חושב שזה מה שכולנו צריכים כרגע. “-קים ג’ונס”

בשיתוף עם אחוזתו של מאייר האופנה אנטוניו לופז, ג’ונס החיה כמה מיצירות האמן המנוח והחדיר אותן לקולקציה האחרונה של פנדי. כמה מהתיקים האייקוניים ביותר של הבית, כמו Peekaboo וה- Baguette, הפכו לבדים ריקים לפרשנותו של ג’ונס לחזון של לופז. Baguette Fendi הופך לקשת ענן ארוחה שטיחים מדהימה בזמן שה- Peekaboo מופיע הכולל יצירות אמנות גרפיות. הראשון של פנדי, התיק הראשון של ג’ונס לבית, נראה גם הוא באוסף זה, ומוגדר מחדש בגוונים מדהימים, עור ומרקמים. חזרתו של הובו נחגגת גם בעונה זו, עם צללית חדשה המופיעה בגדלים מרובים, מאוחזת ביד בגרסה זעירה על ידי דגמים או מושלמת על הכתף בגדלים גדולים יותר. צפה בשקיות מהמסלול שמתחת.

Leave a Reply

Your email address will not be published.