כל מה שאתה דורש להבין לגבי מצב האייפון 7 הקטן בהשראת מללה של לואי ויטון

גם אם פספסת את התמונות המקדימות מתוכנית המסלול האביבית של לואי ויטון 2017 בפריס, סביר להניח שראית פטפוט סביב רשת האופנה בנוגע למצב היצירה הרבים ראויה של זמזום: המקרה לאייפון 7 של לואי ויטון אטוי 7, שהושפע ממלאת מללה הקטנה של לואי ויטון. מידע מוצק היה נדיר, אולם סרקנו אתרי אופנה, רשת חברתית כמו גם לוחות הודעות כדי לגלות את כל הפרטים העומדים לרשותם, כולל מחירים, תמונות וכן כאשר ניתן להציע את המצבים המבוקשים שכבר מבוקשים לרכישה.

המללה הקטנה הייתה אחת מהבכורות הראשונות של הבמאי ניקולה גסקייר, כאשר לקח את ההגה בלואי ויטון בשנת 2013, כמו גם צורתו הזעירה, דמוית תא המטען, הראתה בד חזק למגוון ערים, הדפסים כמו גם קישוטים. לאביב 2017, רבים מאותם פרטים חיוניים, כולל הקצוות של מללה הקטנה כמו גם מנעול, הועלו מחדש בסוג המקרה של ETUI, שיוצע הן לאייפון 7 והן לאייפון 7 פלוס.

עד כה אנו מבינים ששני הגדלים יוצעו במספר הבדים המודפסים של LV, בנוסף לתנין. בארצות הברית, גרסאות הבד מתומחרות ב -1,155 דולר עבור 7 וכן 1,230 דולר עבור ה- 7 Plus, על פי הצעות מחיר המסופקות לאחד מחברי ה- Porseforum שלנו על ידי שותפה המכירות בוויטון. אנו עדיין לא מבינים את העלויות שלנו עבור Exotics, אולם אנו נעדכן את הפרסום הזה כאשר אנו מגלים. עבור שוק גוש האירו, שותף מכירות מלזי של לואי ויטון באינסטגרם ציטט את העלויות הללו כ- 800 אירו כמו גם 859 אירו עבור 7 כמו גם 7 פלוס בבד, בעוד שהיא קובעת שתנין יהיה בערך 3,500 אירו כמו גם 3,800 אירו ו

עדיין לא גילינו מועדי שחרור מיוחדים לסיטואציות, כמו גם TPFers שלנו נאמרו למספר דברים שונים על ידי מקורבי המכירות שלהם בלואי ויטון; צרכן אחד שמע שה- ETUI יפגע בחנויות כבר בסוף נובמבר (בזמן למתנות לחג!), בעוד שאחרים שמעו שזה יהיה ינואר לכל המוקדם. כך או כך, אם אתה מאמין שתרצה למקרים אלה, יהיה חכם ליצור קשר עם חנות לואי ויטון האזורית שלך, כמו גם להכניס רכישה עכשיו – ראינו פטפוט מספיק כדי להאמין שמצבים אלה יפיק רשימת המתנה משמעותית, כמו גם על סמך התפאורה הפופולרית שלהם על המסלול, כמו גם הקנטה לפני ההצגה שלהם באינסטגרם של ניקולה גסקייר, ויטון נראה חיובי שהביקוש יהיה גבוה כאשר הם יפגעו בחנויות.

אף על פי שארבע דמויות למצב של אייפון הספיקו בכדי לגרום להרבה TPF של Vuitton-אובססיביים להרגיש ספקנים, המצבים הם הרבה יותר מקיפים מאלה שאתה רואה מותגים דומים שמוכרים בשלוש הדמויות באמצע שלוש. לא רק שרבים מהשלמותיו של המללה הקטנה מבצעות את המעבר מהתיק למקרה, אולם מצבי ETUI כוללים גם קלוש לאחסון האוזניות האלחוטיות שיידרשו כעת ללא שקע השמע של מכשירי האייפונים הקודמים. נראה שהמותג הלך לכאבים כדי להבטיח שימוש במצב ETUI יהיה חוויה מתקדמת בשמירה על זו של התיקים שלו, שעד כה לא קיימת באמת בשוק המצב הטלפוני-מעצבים-מעצבים כבר מזמן נלהבים הכנת תיקים קטנים או פוליו לטלפונים, אולם אף אחד מהם לא הצליח במיוחד לייצר מקרי קליפות קשות יוקרתיות, אשר מועדפים על ידי צרכנים רבים בשוק הגדול יותר.

האם אתה נמצא כמו עם ה- ETUI או שתתמיד במשהו פחות יקר? בדוק את כל חלקי המסלול שמתחת.

[תמונות דרך מסלול ווג מסלול]

Leave a Reply

Your email address will not be published.