מה ארנק הרוח שלך?

ה- Perseforum היה מקור לחובבי הארנק במשך שנים, כמו גם תחושת השכונה שהתפתחה שם אינה תואמת. עכשיו יותר מתמיד זה בסופו של דבר היה מקלט עבור רבים, מקלט ללא סיכון, כמו גם מיקום של מפלט שכן העולם הולך עם האירוע הבלתי רגיל הזה. הסתובבות בפורום היא שינוי מבורך של המהירות כמו גם יש כל כך הרבה חוטים מהנים לחקור. חוט אחד תפס את עיניי בשבוע שעבר כמו גם הדאגה הייתה כל כך מסקרנת כמו גם כיף שזה הניע את כולם בצוות שלנו לספק לו מחשבה נהדרת.

כולנו שמענו את המונח ‘רוח-חיה’, אולם למי שאינו בטוח בדיוק מאיפה הגיע המונח מכאן קצת סיכום: חיות רוח קשורות לתרבויות ספציפיות כמו שמובן שהם מסנג’ר או מדריך שמגיע לפרטי בסוג של חיה. החיה מצוינת כי היא מרפאת את מקבלה בסוג השיעורים, החוכמה ו/או ההנחיות. חיית הרוח של האדם היא בדרך כלל נציגה של תכונות כמו גם תכונות גבוהות שאדם יכול לראות בעצמו.

עבור אוהבי תיקים, האם יכול להיות דבר כזה ארנק רוח? תיק אחד הכולל תכונות ספציפיות כמו גם תכונות גבוהות של אדם שכולו עטוף באחת? אנו מאמינים שכן, כמו גם כמו שנאמר כי לאדם יכול להיות “אחד או מספר חיות רוח” לאורך חייהם, יתכן כי תיק הרוח שלך ישתנה ככל שאתה מתפתח כמו גם לצמוח. נבדק למטה כדי לראות מה הצוות שלנו צריך לציין כשנשאל את הדאגה שמקורה ב- TPF: מה ארנק הרוח שלך?

קייטלין – לואי ויטון רב -פוצ’ט Accessoir

כאשר הגישה המולטי -פוצ’ט המולטי -פוצ’ט של לואי ויטון חממה אותנו בקיומו הבנתי מייד שהייתי חייבת לקבל את זה. כמו כן, בזמן שזה היה הרבה זמן עד שספקתי תיק רוח רוח, אני מאמין שהבנתי שאני צריך את זה מכיוון שזה בדיוק מה שהוא. התיק הזה הוא התערובת המושלמת של מסוגנן כמו גם טרנדי עם נגיעה של קלאסיקה. זה כולל לחלוטין את כל מה שהסגנון האישי שלי מייצג. ניתן להשתמש בו עם כל דבר, החל מזעות לשמלות כמו גם החבר המושלם ועד קולקציית הסניקרס ההולכת וגדלה שלי. כמוני, זה רב-פנים כמו גם האווירה שלו יכולה לשינוי, תלוי בדיוק איך אתה לובש אותו.

ג’ס – הרמס קוויל אידול קלי.

גדלתי ורציתי להיות באנימציה, כמו שזה לא מעדיף לפנות, עדיין יש לי התפעלות עמוקה לקריקטורות כמו גם לאיור. עם הביטוי המטופש שלו, כמו גם תוספות Wiggly התיק הזה מאגד את סגנון הדמות שאני אוהב באנימציה כמו גם את המלאכה שאני מעריך בתיקים. כמו כן, אני לא יכול לסייע עם אולם להתחבר למבט הלא נוח של התיק הזה!

מגס – תיק מיכל ניילון של פראדה וולה

בדרך כלל זה לא יהיה תיק הרוח שלי, עם זאת, זה הציון הנוכחי שלי על תיק הרוח של העניינים. פשוט למחוק (כל כך חשוב בשלב זה), יציב, מרווח, כמו גם עדיין אורז אגרוף עדין, נהדר ככל שיהיה, כמו גם אגרוף מסוגנן, התיק הזה מגלם אותי בזמן הזה בחיי. זה דינמי, מוכן להתמודד עם העולם, כמו גם קצת יותר מעשי, תוך שהוא מזכיר לעצמי: “היי, עדיין אכפת לי מתיקי מעצבים וגם לא יכולים לחכות עד שאנחנו נטולי סיכון כמו גם יכולים עשה זאת שוב! “

Leave a Reply

Your email address will not be published.