האם קניית משלוחי אינטרנט מורידה מהתהליך קבלת הארנק?

כשביקשתי מ- MEGs כמו גם את קייטלין לחבר על המקצוענים כמו גם על חסרונות של קניית משלוחים לעומת בוטיקים לבנים וטיט, עברו שבועות לפני ההתפרצות הבלתי נמנעת של COVID-19. בעוד ימים, החיים כפי שאנו מבינים אותם ללא ספק השתנו. מסעדות אזוריות יקרות התריסו ברחבי הארץ (ועולם), בנוסף לאזורי איסוף – בין אם מדובר בבתי הקולנוע, מקומות הנאה, פארקים וחופים, אולפני אימונים, כמו גם מעבר – שהרבה מאיתנו מתקרבים גם כן כיקר לליבנו.

דילמה זו אינה מבינה גבולות. זה גם ימשיך להשפיע על כולם, בכל מקום. כמו כן, אני מבין שהרבה מכם רוצים לשמור על נורמליות כלשהי, שכן כולנו מתמודדים עם עתיד לא בטוח כמו גם להסתגל לימים רבים בבית. אני מקווה שבזמן המנסה הזה לא נאבד את מה שגורם לנו לנצנץ. ב- Purseblog, כמו גם הזיקה שלנו למוצרי עור מתקדמים זה דבר שמביא קל, צחוק, כמו גם כיף לחיי היומיום שלנו.

בזמן שאני עייף לקנות בכל דרך שהיא אידיאלית עכשיו, אני מאמין בתוקף בגלישה לנפש! Grolling Rankes הוא אזור נטול סיכון-באמת אחת הפלטפורמות היחידות ברשת בה לא צץ פוסט של נגיף Coronavirus. לעתים קרובות זה בריא (והכרחי) להתנתק.

עם זאת נאמר, ברכישת האינטרנט – במיוחד עם ענקי משלוחים כמו FashionPhile, Stockx, The RealReal, Rebag, הממצאים המפוארים של אן, כמו גם ארון הבגדים של יוגי – מתאים הרבה יותר מתמיד. במחשבה על הרבה מאיתנו תבלה את השבועות הבאים (או החודשים), השיטה היחידה ש- * עשויה להיות * לקבל תיקון ארנק היא עם רכישה באינטרנט. (אני רואה כי המשלוח יאטה, תלוי בדיוק איך התפתחות זו מתפתחת. הרבה סביר, עדיין ניתן יהיה לבצע ברכישה באינטרנט.)

אך האם ההסתלקות באינטרנט מורידה מחוויית הקנייה של הארנק? אני מבין שאין לנו אפשרות אידיאלית עכשיו, אולם כאשר החיים, ככל הנראה, חוזרים לשגרה, יהיה לנו הזדמנות לגלוש בוטיקים מעצבים, SIP Champagne, כמו גם לנסות בארנקים שונים לפני שתבצע רכישה. אה בדיוק איך לעולם לא אקח את זה (או כל דבר אחר) לאושר שוב.

עם זאת, בעת קניית משלוח, כל זה נעלם. במקום זאת, אתה מבסס את האמת שאתה מקבל תיק בשבריר מהמחיר. כמובן שיש חריגים. חלקם בחנויות המשלוחים באינטרנט פתחו חנויות מוקפצות בערים הגדולות, כולל ניו יורק, לוס אנג’לס, כמו גם במיאמי. אף על פי שהם עשויים שלא להציע אקסטרווגנטי של חוויה בהשוואה לבוטיק, זה עדיין הדבר הכי טוב הבא.

כמה חיוני החוויה בעת קבלת תיק יד? האם זה באמת משנה, או בסופו של דבר, האם מדובר רק בתיק? באופן אישי, הייתי בוחר לשפוך לעצמי כוס יין לבן כמו גם לחנות באינטרנט-מתוך הבנה שאני עומד לחסוך כסף גדול בקניית יד שנייה-לעומת עלויות כפולות (או אפילו משולשות) את הסכום במותג -בחירה חדשה בבוטיק.

Leave a Reply

Your email address will not be published.