באז ראוי: FEED 2 תיק קניה

התיק הזה לא נוגע רק להיות ידידותי לסביבה, עם זאת, הוא מיועד למטרה פנטסטית. ברגדורף גודמן בדיוק הציג את תיק ההזנה החדש ביותר של לורן בוש באופן בלעדי. תיק ההזנה 2 קניה יסייע להאכיל 2 אנשים במשך שנה שלמה אחת לכל תיק שנמכר.

כל הזנה 2 תיק קניה יאכיל שני צעירים קניה במוסד למשך שנה. התיק יביא 100 דולר מהווה תרומה לפעילות האכלה של תוכנית המזון העולמית של האו”ם בקניה. תיק ההזנה של קניה מיוצר בעבודת יד על ידי לול של נשים בקניה הכולל חרוזים תוססים. יתכן שהחומרים לא שווים 100 דולר, אולם נקודת התיק היא לתרום לתמיכה בצעירים בקניה, תוך כדי תמיכה גם באומנות נשים בקניה. התיק הזה מוצע אך ורק בברגדורף גודמן.

למעלה מ -350 מיליון ילדים הולכים לישון רעבים בכל לילה. רעב כמו גם תזונה הורגים יותר אנשים מאשר איידס, מלריה, כמו גם שחפת בשילוב. למעשה, כל חמש שניות ילד נפטר מאז שהוא או היא רעבים. עבור ילד רעב, המוסד הוא לעתים קרובות אפילו לא אופציה.

עם זאת יש תקווה. כאשר בנים כמו גם נשים ניתנות ארוחה חינם ומזינה בבית הספר, מחקר המחקר הראה כי הנוכחות מגדילה את 100% כמו גם הביצועים משפרים מאוד.

עבור צעירים רבים זו הארוחה היחידה שהם יקבלו כל היום, כמו שהיא די מספיקה לצייד אותם כדי לשרוד, ללמוד, כמו גם לשפר את חייהם.

תיק ההזנה של קניה עוצב בעבודת יד בקניה על ידי לול נשים. לכן, לא רק שהרכישה שלך מאכילה את ילדי בית הספר, עם זאת אתה גם תומך בבעלי מלאכה בקניה.

תודה שתמכת בעבודות הזנה כמו גם בתוכנית המזון העולמית של האו”ם במאבק לסיום רעב הילד! אנו מקווים שתיהנו מהתיק הקניה בעבודת היד שלכם המיוצר בקניה לטובת הקניינים. סיפקת שתי בטן מלאה, חינוך תומך, כמו גם עתיד בהיר יותר לשני ילדים רעבים.

למידע נוסף על עבודות הזנה אנא בקרו, Eding Gobs Org.

Leave a Reply

Your email address will not be published.