מציגה: טוטו של לואי ויטון אונטגו זמין כעת במונוגרמה אמפרינט

לואי ויטון שיחרר לראשונה את טוטת Onthego בתחילת האביב שעבר וכמעט מייד הוא אזל. התיק הפך ללהיט מוקדם מאוד, ובאופן לא מפתיע שלואי ויטון שיחרר גרסאות אחרות של התיק, שכבשו את האוהדים בגלל הדפס מונוגרמה מושך את העין. שלא לדבר על כך, גודל התיק היה מרענן בתקופה בה שקיות מיני ומיקרו הם הנורמה.

יחד עם זאת, הדבר שגרף את הצרכנים פנימה גם כמה לקוחות, ורבים מכם התייחסו לטוטו כעל החלק העליון והרבה יותר מדי. בעוד שהגרסה החדשה הזו אכן כוללת את הדפס המונוגרמה האייקוני של לואי ויטון בצורתו הענקית (ממש כמו גרסאות קודמות של התיק), גרסת המונוכרום של כל העור היא קצת פחות “ברור שלואי ויטון”.

המונוגרמה המונוגרמה Empreinte Onthego זמינה כרגע בשני צבעים – Creme and Noir. התיק הגדול הסופר-סופר הזה מושלם לקחת אותך מהעבודה למשחק ומעבר לו. ולראשונה אי פעם, מונוגרמה אמפרינט מוצעת במונוגרמה הענקית החדשה של לואי ויטון.

Onthego מעוצב באופן רופף לאחר ש- Sac Sac Vuitton Sac האייקוני, שהושק בתחילה בשנת 1968. Onthego הוא למעשה עיצוב היברידי, שמושך גם השראה מתיקי הקניות הגדולים של הבית. גרסת העור החדשה מעוצבת עם מספיק מקום להחזקת קבצי נייד או קבצי עבודה, והופכת את בן לוויה הקלאסי והמלוטש של יום חול. ה- Canvas Onthego המקורי נמכר במחיר של 2,480 דולר ואילו גרסת העור החדשה היא 2,950 דולר.

כמויות מוגבלות זמינות כעת באופן בלעדי באופן מקוון לצורך ההשקה לפני כן. כמו ברוב הסגנונות האחרים לפני ההשקה של מאוחר, המהדורה החדשה הזו בטוחה למכור במהירות, כך שאם התיק הזה תפס את העין שלך, התנפץ עכשיו.

Leave a Reply

Your email address will not be published.