האם תיק שאנל גבריאלה עבר את מסלולו?

אני חייב להודות, לא הצלחתי לזכור את תיק שאנל גבריאלה עד שקבעתי תיקים מוקדם יותר השבוע עבור התיקים שלנו בסדרה Wild. לא ראיתי את גבריאלה IRL מזה זמן מה, וגם לא צפיתי בזה בעדכון הרשת החברתית שלי או על זרועותיהם של הסלבס המועדפים על התיקים המועדפים עלינו. לרגע, אפילו תהיתי אם גבריאלה הופסק, אולם גלישה מהירה אחת של אתר שאנל הגיבה לשאלה זו. עם זאת, הופקדתי על שאלה אחת נוספת; האם תיק שאנל גבריאלה עבר את מסלולו?

בוא נדון.

האם תיק שאנל גבריאלה עבר שיאו?

שאנל גבריאלה ערך את הופעת הבכורה שלה בתחילת 2017, יחד עם שאר האביב של המותג באמצעות אותה שנה. בעוד שהצללית הראשית (ככל הנראה הבולטת ביותר כמו גם זו שנעבור היום) הייתה גבריאלה הובו, הקו המלא הוכנס לכלול תיק קנייה, תרמיל, כמו גם תיק משיכה. בדומה לתיק שאנל קיד של שאנל קיד כעת, הצביעה על גביו של הגבריאלה למקד את בסיס הלקוחות הצעיר של שאנל, כמו גם את הקולנוע סביב הצגת קו גבריאלה אי אפשר היה להתעלם ממנו. אף על פי שהוא אף פעם לא הגיע למעמד של תיק ילדים, התיק בחר בסופו של דבר בקיטור כבד בקרב ידוענים, משפיעים, כמו גם חובבי הארנק היומיים. שנתיים לאחר שחרורו המקדים, התיק נשאר בחזית המערך של שאנל.

אז שאלתי אם שאנל גבריאלה עשויה לעמוד במבחן הזמן. בסופו של דבר, זה הרגיש מעט מוקדם כמו גם מוקדם בתוחלת החיים של התיק כדי ליצור תגובה קונקרטית. עם זאת, כעת, שנתיים כמו חצי שנים אחר כך, אני חיובי שהגבריאלה עוברת את גובהה, כמו גם בסופו של דבר תדעך. הנה למה.

שאנל גבריאל הובו הקטנה
דרך FashionPhile

3,895 דולר

יש תיק שאנל מסוגנן חדש בעיר

לעיתים רחוקות שאנל מציבה הרבה מהמשאבים שלה לכל סוג של עונה שסופקה לקראת דחיפת קו חדש, אולם זה בדיוק מה שהם עשו כאשר שאנל גבריאלה השיקה. גבריאלה, שנוצרה על ידי קארל לגרפלד ז”ל, בעלת אווירה מגניבה ועכשווית ללא מאמץ, כמו גם בזמן שחרורו, היא הייתה מסוגננת כמו גם הרגע. כעת, הרגע שלו עבר, כמו גם אותו צעיר, צרכן הרבה יותר על מגמה שהיה לאחר שהגבריאלה עברה לשאנל 19, שהציגה בסוף 2019. לעומת זאת, שאנל המסורתי הצרכן הוא עדיין אחרי סמלים כמו הדש המסורתי כמו גם ההנפקה המחודשת של 2.55.

ערך המכירה החוזר שלו הוא מתחת לשוק

נקודה מכריעה נוספת לציין היא ששאנל גבריאלה אינה מחזיקה בערכה כמעט בנוסף לצורות אחרות מהמותג. בעוד שהדש המסורתי, תיק קיד, כמו גם 2.55 הנחיה מחודשת, נוטים להחזיק או לעלות על ערכם הקמעונאי, הגבריאלה נופלת. לדוגמה, שאנל גבריאלה הקטנה ממוקמת תמורת 5,000 דולר, בעוד שערך המכירה החוזר שלו נופל כיום בין 3,200 $ ל -4,800 דולר, כאשר האופייני יורד איפשהו בסכום של 4,000 $ הנמוכים.

בעוד שלאנל גבריאלה היה הרגע שלה, כל האינדיקציות מצביעות על מגמת ירידה בפופולריות של התיק הזה, כמו גם אני לא יכול לסייע להשאיר כשמוצג שאנל המבריק החדש והמבריק הבא, האם שאנל 19 יראה את אותו הגורל בדיוק ? מה אתה חושב?

שאנל גבריאל הובו הקטנה
דרך FashionPhile

3,850 דולר

Leave a Reply

Your email address will not be published.