גבריאלה הרסט מחבקת את אשת קלואי החופשית לאביב 2022

הבמאי החדשני גבריאלה הרסט גילתה את דרכה בקלואה. העונה, המעצבת מחבקת את נערת הקלואה המובהקת, וממייגת את סגנון הבוהו הקל-בריי עם ההתלהבות שלה מהסביבה. אוסף זה מציג Chloé Craft, המרחיב את מספר המוצרים בעבודת יד שיש למותג באוסף שלו. כל יצירה שעוצבה בעבודת יד על ידי אומנים עצמאיים תפקח סמל ספירלה חתימה. השיטות מיוחדות בכך שלא ניתן לחקות אותן על ידי מכונות. במקום זאת ניתן לתפוס אותם רק על ידי היד האנושית. המאמץ נועד לבסס רמות חדשות של שקיפות בשוק תוך טיפוח גם קשר עמוק יותר בין צרכנים כמו גם אומנים.

בסך הכל, הרסט מחבק את נערת קלואה מרוחנית חופשית, שהושפעה כמו על כל צורותיה. באשר לתיקים, תיק אדית התחייה מופיע כאשר שוב בקולקציה זו, הדמיון מחדש של סרט עור המתאר שמספר יד ביד. צלליות חדשות מוצגות העונה, כולל תיק לוסון החדש של המותג, תיק מכולות עור המציג תפר שמיכה מתקדם בעבודת יד.

בנוסף, תיק הקאטי החדש הוא מוקד לעונת האביב, תיק קרוס-גוף/מצמד לביש לביש, הכולל גם פירוט בעבודת יד. כאן, תפר שמיכה תפור ביד כמו גם סגירת צמיד מתכת מתפקדים עור עטוף ביד או עץ משובץ. הארנקים הם השלמה הטובה ביותר ל- RTW כמו גם לנעליים בקולקציה, וממיסים ללא מאמץ את אשת קלואי עם החזון החדש של הרסט למותג. ראה תיקים מהאוסף שלהלן.

Leave a Reply

Your email address will not be published.