ולנטינו עובר בעיקר מתיקי רוקסטוד לאביב 2017

כשאתה מאמין על מותגים שהיו בדרישה לטלטלה, ולנטינו לא קופץ בראש. בית הסגנון מבוסס רומא נמצא באמצע התקופה המתגמלת והבולטת שלו אי פעם, עם האביזרים המשובצים שלו כמו גם שמלות דיאפניות המפתחות בסיס אסתטי מוצק לבסיס מעריצים רחב. עד לא מזמן לא ראו שום אינדיקציות להשתנות, אולם אז דיור השליך את מריה גרציה צ’יורי, מחצית מהצמד בסגנון הראש של המותג, כמו גם היו כמה סימני דאגה באופן בלתי צפוי.

מופע מסלול מסלול האביב 2017 של המותג, הופעת הבכורה של סולו של פיירפולו פיקסיולי, חייבת לשים כל סוג של כמו גם כל הדאגות הללו למנוחות. לא רק שהאוסף נאמן להרבה מהמסורות שהחל עם צ’יורי במהלך הנהגתם הטנדם בוולנטינו, אולם חלק גדול מהבגדים הרגישו פחות רשמיים. עדיין היו שמלות, כמובן, אולם זה היה ולנטינו שאולי גם ללבוש בשעות היום.

באופן טבעי, אנו מודאגים מאוד מהתיקים, כמו גם למרות שעדיין היו חתיכים להתגלות על המסלול, התיקים הרגישו קלים יותר כמו גם פחות מסתמכים על הלהיטים הקודמים של המותג. אם צ’יאורי כמו גם הפרידה של פוקסיולי בשיטות זה מה שמספק אותנו לגיל הבא של ולנטינו, כמו גם לגיל הבא מופיע כך, אז אני מקווה שהיא מאוד מרוצה מדיור.

[תמונות באמצעות מסלול מסלול ווג]

Leave a Reply

Your email address will not be published.