מבט מקרוב על לואי ויטון פטיט בויטה צ’אפו

כבר בחודש נובמבר, סוף סוף הצלחנו להציב שם לפנים – ER, תיק – כאשר לואי ויטון שחרר מידע על אחד מהצפוי שלו. סגנונות חדשים. ראינו את פטיט בויטה צ’אפו בידי סלבס וכוכבי סגנון אינסטגרם במשך חודשים, אך הציבור לא היה חשוב לאף אחד מפרטיו עד שהתיק הופיע באתר של לואי ויטון. לאנשים בהחלט היה הרבה מה לומר על התיק הקטן הזה, מהפונקציונליות של זה למחיר; הרבה מכם חשבו שהתיק הזה הוא לא קשה, ובעוד שאני מסכים עם חלק מההנמקה שלכם, אני עדיין אוהב להסתכל על התיק הזה. זה יפה בפשטותו, ואני מעריץ איך הוא נגזר מתיבת כובע קלאסית של לואי ויטון. אמנם יש לי את הידיים על התיק הקטן והיפה הזה היה יכול להיות מוטיבציה עצמית של קטע, היום יש לי פינוק עבורך: מבט מעמיק על צ’אפו בויט הקטנה.

המילה הראשונה הנוגעת למוח כשמדברים על הפונקציונליות של התיק הזה היא “מבנה” – היא מובנית בצורה יוצאת דופן ובעלת אפס נותנת, כך שתתאים למה שאתה יכול לחסום ואז זה פחות או יותר. אין הרבה מקום להתנודד בשום דרך למה שאתה יכול ולא יכול לסחוב. בנוסף, אתה צריך לארגן את הדברים שלך בצורה כל כך מוזרה כך שהתיק באמת ייסגר. בעוד שהוא גדול מספיק כדי להתאים לאייפון 7, הוא לא יאחסן דגמים גדולים יותר. הוספתי בתיק קלף קטן וסופר דק עם תעודת זהות של ציוני האשראי שלי, שפתון, ליפגלוס, איפור שאנל קומפקטי וקראתי לזה יום. כן, זה פחות או יותר כל מה שיכולתי בקלות לתפוס שם, אבל בואו נהיה כנים עכשיו – אם אתה סוחב את התיק הזה, האם אתה באמת עושה את זה מתפקוד? אני הולך לנחש לא!

בעוד שלתיק זה יש המון חסרונות, כולל שימושיות למחירו – קמעונא הוא 4,200 דולר באמצעות לואי ויטון – הפרטים הסגנוניים שלו מהווים את כל זה. אני מעריץ את כל מה שקשור לסגנון התיק הזה, מצורתו המעגלית ובד המונוגרמה הקלאסי ועד המזוודות הנשלפות שלו זיהוי ורצועת צלב גוף אופציונלית. הייתי מוותר על הרבה לסחוב את התיק הזה, כולל כמה חודשים של שכר הדירה שלי! אני באמת לא יכול לעשות את זה, אבל אם הייתי יכול לקבל את זה כל זה בהחלט הייתי מתלהב. לתיק בטנה של עור כבש עם צדדים עם עור כבש כך שכשאתה פותח אותו, הדברים שלך לא ייצאו מהצדדים, וזה בהחלט יתרון. אין כיסים או חריצים פנימיים, אך שוב, התיק הזה אינו אחד שציפיתי לו את כל ההצעות הרגילות של תיק שקל ללבוש. הממדים הכוללים הם 6.2 ″ x 5.9 ″ x 2.8 ″.

נורה במלון לודלו ניו יורק

Leave a Reply

Your email address will not be published.