סלבס רץ סידורים ברגע האחרון עם תיקים מהרמס, סנט לורן וגויארד

בשבוע שעבר, ראינו המון סידורים של הרגע האחרון וקניות מתנות שנעשות על ידי סלבס לקראת החגים. לא היה מחסור בשקיות נהדרות מניו יורק ללוס אנג’לס ומעבר לבריכה במילאנו. באופן מוחלט, נראה כי סלבס ננכשים כלפי הרמס השבוע, מברכים אותנו במיטבם של בירקינס וקליס. והשבוע, שם היה הרמס, מעיל טדי לא היה הרחק מאחור. קיארה פרגני, כריססי טייגן וניקי הילטון זוהו כולם לובשים את המשולבת הלא סבירה הזו. בדוק את שאר מה שזיהינו סלבס מסתובבים ברחבי העיר בשבוע שעבר!

בלה חדיד חזרה לדירה שלה בעיר ניו יורק או לדירה כשהיא לבושה במכנסי קאם, איימה ליאון דור X נעלי ספורט של ניו איזון, ו Tote PM של Goyard Comores.

בלה חדיד
ניו יורק, ניו יורק

Goyard Comores PM Tote

כשחג המולד התהפך, נצפה קיארה פרגני פונה לבוטיק הקרטייה במילאנו, איטליה. היא לבשה מעיל טדי שחור עם ג’ינס, סירות סוליות סוליות ונשאה תיק בירקין בז ‘סנסציוני.

קיארה פרגני
מילאנו, איטליה

הרמס בירקין

כריססי טייגן יצא לארוחת צהריים בבוורלי הילס ונראה חגיגי במעיל טדי ירוק ותיק הרמס קלי.

כריסי טייגן
בוורלי הילס, קליפורניה

הרמס קלי

ג’סיקה אלבה עזבה את משרד לוס אנג’לס שלה כדי לנהל כמה סידורים לפני חופשת החג. היא זוהתה רעולי פנים, עם קפה ביד וסלין 16 כשעזבה את משרדה בלוס אנג’לס.

ג’סיקה אלבה
לוס אנג’לס, קליפורניה

סלין 16 קטן

השחקנית מייקה מונרו זוהתה עם החבר שלה, ג’ו קירי מ- Stranger Things, במשחק לה לייקרס. היא נשאה פוצ’ט גוצ’י וינטג ‘למרכז סטייפלס.

מאיקה מונרו
לוס אנג’לס, קליפורניה

גוצ’י פוצ’ט

נערת התבלינים מל ב ‘נראתה קצת קניות במכולת שנעשתה לקראת החגים בבריטניה. היא לבשה ערכת זיעה תואמת של שני חלקים ולבשה תיק מותניים של גוצ’י אופידיה כדי לשמור עליו ללא ידיים.

מל ב
לידס, אנגליה

שקית המותניים של גוצ’י אופידיה

ניקי הילטון יצאה לקניות בלורו פיאנה בשדרת מדיסון המפורסמת של ניו יורק ממש לפני חג חג המולד. She wore a Max Mara teddy coat accented with teddy shoes and a Birkin bag.

ניקי הילטון
ניו יורק, ניו יורק

הרמס בירקין

Sofia Vergara kept it casual in jeans and sneakers while out shopping in Beverly Hills. She accented with a Saint Laurent Loulou bag.

Sofia Vergara
Beverly Hills, California

Saint Laurent Loulou

Leave a Reply

Your email address will not be published.