תיקי הגל החדשים של לואי ויטון הם כיוון חדש ומפתיע למותג

לאחרונה, גיליתי את עצמי חסר מעט מעט שקיות מונוגרמה של לואי ויטון, אפילו הולכת לגלישה באתרי מכירה חוזרת וגם מחזיקי כרטיסים מהקו שהופסק. לוגו הקשת הצבעוני והלא-מעודן שתוכנן על ידי האמן היפני טקאשי מורקמי מרגישים שהם יגלו בית קבלת פנים באירוניה עם מגמת הלוגו הנוכחית, אולם תחת ניקולאס גסקייר, לואי ויטון עבר ממבט מסוג זה. או לפחות, הנחתי שהיו לו, אולם אז תיקי הגל החדש של לואי ויטון ערכו את הופעת הבכורה שלהם באתר המותג.

תיקי הגל החדשים אינם מתפקדים את הדפס המונוגרמה של המותג (אם כי יש להם סמן LV גדול וזהב ממש מלפנים), אולם הם אכן רצועות פונקציות רקומות עם שמות המותג בקשת צבעים, שלקח אותי מייד בחזרה אליהם מונוגרמה מולטיקולור במוחי. זהו יישום עדין יותר של מושג אסתטי דומה (ככל שמיתוג קשת יכול להיות עדין), אולם לכל מי שצופה במותג מאז אמצע שנות האלפיים, זה מרגיש בלתי אפשרי לא לעשות את הקפיצה הנפשית המיידית הזו.

התיקים עצמם שונים באופן משמעותי מכל דבר בקו מורקמי. ראשית, הם עשויים מעור עגל מרופד במקום בד מצופה, כמו גם הצורות חדשות למותג במקום קלאסיקות ויטון. כרגע תגלו שני גדלים של שקית דש רצועת שרשרת עם תחתית מפותלת (אין שיטה להקליד את זה מבלי לגרום לו לרעש כמו שאני מדבר על התחת!), בנוסף לקנייה, הכל עם אותה רקמה גלי בדיוק. למרות שקיות דש רצועות שרשרת אינן חדשות בדיוק, ההבדלים המבניים כמו גם הפרטים הופכים את אלה להרגיש ייחודיים, אולם נשיאת הקנייה מזכירה לי קצת גם מספר שקיות סנט לורן שונות, בנוסף ל חלקי שאנל וינטג ‘התיקים האלה הושפעו מהם.

חזרתי גם כן כמו הלאה את הרגשות האישיים שלי לגבי התיקים האלה – כמה רגעים שהם מרגישים דביקים יותר מאשר כיף, אחרים הם נראים כאילו הם היו נראים פנטסטיים על האדם הנכון. כך או כך, הם מתומחרים די טוב עבור תיקי העור של לואי ויטון, במיוחד עור רך: תיק הגל החדש של לואי ויטון הוא 1,990 $, ה- MM הוא 2,270 $, כמו גם סחיבת השרשרת היא 2,680 $. אתה יכול לבדוק את כל השורה דרך לואי ויטון.

Leave a Reply

Your email address will not be published.