הרמס מוליד קרוקס משלו כדי לעמוד בביקוש התיקים

הכלכלה עשויה לפגוע ברחבי העולם, אך אלה שאוהבים הרמס עדיין קונה. למעשה, הרמס פנה לגידול תנינים משלה בחוות באוסטרליה כדי לענות על הביקוש לתיקים האקזוטיים שלה. דווח כי הרמס מייצר כ -3,000 שקיות תנין מדי שנה והביקוש ממשיך לצמוח בעוד התנינים אינם זמינים למילוי הזמנות. זה יכול לקחת שלושה עד ארבעה תנינים כדי להכין תיק הרמס אחד, כך שהצעד להשתמש בחוות משלהם הגיוני.

בעוד שמותגים אחרים כואבים, הרמס ממשיך לנתק מכירות עולה. יחד עם חוות תנין משלהם באוסטרליה, הרמס שוכר גם 50-100 עובדי עור נוספים שיצטרפו לצוות של 2,000 בפריס. על מה זה מעיד עבורנו? שינוי הרבה יותר קל לרכוש תיק תנין של הרמס, אם יש לנו את הכספים לעשות זאת.

[סיפור באמצעות רויטרס]

קבוצת מוצרי היוקרה הצרפתית הרמס פנתה לגידול תנינים משלה בחוות באוסטרליה כדי לנסות לעמוד בביקוש לתיקי העור שלה, כך אמר המנכ”ל שלה ביום שני.

לקוחות נאלצים לעתים קרובות לחכות כמה שנים לתיקי עור אקזוטיים מסוימים, שיכולים להביא מעל 35,000 יורו (48,410 $).

“זה יכול לקחת שלושה עד ארבעה תנינים כדי ליצור את אחד התיקים שלנו, כך שאנחנו מגדלים כעת תנינים משלנו בחוות שלנו, בדרך כלל באוסטרליה,” אמר פטריק תומאס לפסגת היוקרה העולמית של רויטרס בפריס.

הרמס כבר עומד בפני אתגר גדול המייצר 3,000 תיקים תנינים בשנה, אמר תומאס והוסיף: “העולם לא מלא תנינים, למעט הבורסה!”

גידול תנין יכול להיות יקר, כאשר הזוחלים צריכים להישמר בנפרד בחדרים נפרדים כדי להבטיח את עורותיהם מעקיצות, אך למרות זאת יש להקפיד על הפסדים טבעיים שיכולים להסתכם בסביבות שליש מהתנינים הגזים.

מוצרי העור של הרמס, המהווים 40 אחוז מעסקיו, היו החזקים ביותר בירידה הנוכחית כאשר הקבוצה לוקחת השנה 50-100 עובדי עור כדי להוסיף ל -2,000 המלאכה שהיא כבר מעסיקה באתרים צרפתים.

תומאס מודה שהקבוצה דוחפת תחומים אחרים בעסק, כמו אופנה וטקסטיל, כך שהיא לא כל כך נשענת על תיקי עור, אך אומרת שאזור זה ממשיך להיות קו המוצרים הצומח ביותר שלו.

“איננו יכולים לעמוד בביקוש. יש לנו דרישה ענקית. אנו מוגבלים על ידי היכולת שלנו להכשיר בעלי מלאכה חדשים, “הוסיף.

Leave a Reply

Your email address will not be published.