אופנה למטרה נהדרת: לואי ויטון לצמידי יוניסף

זה לא טריק שאני אוהב אביזרים. הייתי חושב על עצמי ילדה תכשיטי אופנה, עם זאת לא מי שמשתמש בטונה של יצירות, כמו גם אני מעדיף מוצרים פשוטים שיתאימו לסגנון האישי שלי כמו גם לחיי היומיום. אם מתרחש אחד מהבלבלים האלה כגורם צדקה להתאמה, זה אפילו טוב יותר, כמו גם זו הסיבה שאני אוהב את כל מה ש- Louis Vuitton האחרון עבור צמידי Fluo של יוניסף סילבר.

זו השנה השלישית לשותפותה עם יוניסף, לואי ויטון ייצר שוב צמיד שמגדיל גם את ההבנה וגם כספים לתמיכה בכמה מהילדים הפגיעים ביותר ברחבי העולם. נכון להיום, לואי ויטון גדל 5 מיליון דולר כדי לספק תמיכה הומניטרית לילדים כמו גם למשקי בית בצורך דחוף. אני תמיד רוצה לשמוע פרטים נוספים לגבי סיבות, כמו גם להדגים מה הכספים הגדלו לילדים כמו גם למשקי הבית שלהם בשנה שעברה: 1.5 מיליון אנשים בסוריה סופקו למים נקיים מצילי חיים.

באשר לצמידים עצמם, זהו סגנון שאני יכול ללבוש במהירות כמו גם בשמחה מדי יום, עם חמישה מיתרים שונים בצבע פלואו המוצעים (יש גם גרסה שחורה זמינה, בנוסף לצמיד כסף מלא). כל אחד מצמידי הפלו נמכרים במחיר של 250 $, 100 $ מהם יסופקו ל- UNICEF בשמך; אם תבחר בגרסת הכסף סטרלינג, 200 דולר יתרמו ל- UNICEF. המנעול הוא סמל LV מסורתי, כמו גם הוא נגיעה קטנה ככל שיהיה על הצמיד.

למידע נוסף כמו גם לרכוש אחד בעצמך כאן. תודה ללואי ויטון שתמכה במטרה כל כך מצוינת כמו גם שלחת לי הצמידים האלה לחלוק איתך על הסיבה!

Leave a Reply

Your email address will not be published.