המבט הראשון שלך על תיקי מסלול מסלול מסלול סתיו 2020 של קלואה

של סתיו 2020 של Chloé תכנית המסלול של Chloé התרחשה השבוע בפריס, כמו גם כמו תמיד, זה היה המופע. המנהלת החדשנית נטאצ’ה רמזי-לבי הטביעה כמות עצומה של האמינו בתוכנית זו. לא משנה מה הסגנון הסט כמו גם פסקול המילים המדוברות חגגו את הנשיות כמו גם הנוף המגוונת של הגזע הנשי. מופע זה הפגיש כמה עולמות נשים, והקפיד על 3 כישרונות אמנים נפרדים. יצירתו של הפסל מריון ורבו נצפתה במרחב התצוגה, ואילו יצירות אמנות מריטה אקרמן הופיעו לאורך כל האוסף. כל אותו זמן, קולה של אשה קלואה מריאן פייתפול נשמע בפסקול מיוחד של Word Word.

באשר לקולקציה, מופע הסתיו/חורף 2020 הוצג שלל תיקים. ישנן טריות על התיקים החדשים ביותר של רמזי-לבי, שראינו לראשונה במסלול האביב 2020 של המותג. גם הדריל וגם התיקים של דריה מסופקים מהפך מדהים לסתיו, הנושאים את יצירות האמנות של אקרמן בהדפסים. הדריה מוצגת גם בגודל מיני עם רצועת שרשרת. שתי הצורות מוגדרות מחדש בחומרים חדשים כמו זמש כמו גם קורדרוי, אולם אחד הסגנונות המרתקים ביותר לסתיו זמין בסוג של כיס כף יד גדול. צללית המרקם כוללת את אותו מתווה קלוע בדיוק מתיק דריל.

גם צלליות חדשות עושות את הופעת הבכורה שלהן מסלול מסלול לסתיו 2020 – תיק מיקרו קרוסבוי כפול כמו גם תיק גדול וגדול. המיני קרוסבוי החדש, המכונה “פרנה”, נראה בגוונים סתיו עשירים כמו תפוז כמו גם בראון, ואילו הנשיאה של Fredy מוצגת עם דפוס גיאומטרי. האוסף הכללי מספק אווירה בוהו-י ללא מאמץ כפי שהייתם מצפים לראות מ- Chloé. צפה בכל התיקים למטה.

[תמונות דרך מסלול ווג מסלול]

Leave a Reply

Your email address will not be published.