מנסור גבריאל הבא מחדש את המתרחש מחר, 14 במאי

עכשיו אתה מודע היטב למגמה המקיפה את מנסור גבריאל. הצמד שמאחורי המותג גילה נישה כמו גם דבק בשוק ההוא, מה שהוביל לסגנונות שהם מבוקשים מאוד כמו גם מוצעים כל הזמן. עם הצמיחה הפורחת של החברה, אפילו הוספנו תת -פלאום של מנסור גבריאל על חובבי המותג שלנו כדי למצוא יחד כדי לחלוק את הרכישות שלהם, כמו גם לסייע לאחד נוסף למצוא את התיקים הנחשקים במיוחד.

אם אתה אחד האנשים שמחכים לשים את היד על תיק של מנסור גבריאל, יש לנו חדשות נהדרות באמת עבורך: מחר, 14 במאי, מנסור גבריאל ישתלב מחדש את אתר האינטרנט שלה.

המלאי מחדש ייכנס לרשת בשעה 11 בבוקר EST, יום חמישי, 14 במאי. כל סגנונות האביב/הקיץ הנוכחיים יהיו זמינים, כולל חתימות כמו Tote Big Tote, Tote Little, תיק מכולות, תיק מכולות מיני, מיני מיני, תרמיל, תרמיל מיני, ארנק גדול, מצמד מעטפות כמו גם מצמד מיני מעטפות. באביב 2015 הוצגו חומרים חדשים, כולל עור נפילה כמו גם צבעי בד חדשים, שייכללו גם במלאי זה מחדש.

בהצלחה לכולכם שמנסים להשיג את התיק שאתם מתאוות, כמו גם לדאוג לשתף את הרכישה שלכם ב- Perseforum כשיש לכם את התיק למדי בידיים! שהסיכויים יהיו אי פעם לטובתך! קנו דרך Mansurgavriel.com.

Leave a Reply

Your email address will not be published.